Anahtar teslimi inşaat firması arayışında olan potansiyel müşteriler ev almak yerine, ev yaptırmayı daha doğru bularak tercihlerini bu yönde değiştirmektedir.

Bu anlamda kira ödemekten kurtulmak isteyenlerin doğru seçimi yapabilmeleri için birkaç şeye dikkat etmesi gerekiyor.

İster uzun vadeli bir yatırım, ister kredi çekerek olsun dikkat ve özen gerektiren bir süreçtir. En güvenli konaklama seçimine ulaşmak için çeşitli seçenekler değerlendirilir.

Bu noktada ev almanın en güvenli yolu olarak kabul edilen anahtar teslimi seçenekler ön plandadır.

Anahtar teslimi nedir? Ve güvenilir olarak görülmesinin nedenleri nelerdir?

Anahtar teslimi, bir evdeki tüm işlemleri tamamlayıp bu şekilde alıcıya teslim etmektir, Yüklenici tüm masrafları üstlenecek ve bitmiş evi teslim şartlarının oluşması ile gerçekleşir.

Bir ev satın aldığınızda, ister oturun ister yatırım yapın, birçok seçeneğiniz var. Ev ararken maketten veya topraktan satın alabilirsiniz.

Bu, bir ev satın alırken anahtar teslim bir ev seçmenizi sağlar. Anahtar teslimi İnşaat firması firmaları içinde yer alan UZUNER İnşaat sizler için en uygun anahtar teslim daireleri sunmaktadır.

 

Anahtar Teslimi İnşaat firması Nedir?

Bir iş yeri veya ev alırken veya kiralarken, inşaatın tüm aşamalarından geçip bitmiş binanın alıcıya teslim edilmesine anahtar teslimi denir.

Alıcılar, tüm işlemleri yapmak istemediklerinde ve ek maliyetlere katlandıklarında bu yöntemi kullanırlar.

Beklenen ödemeleri yapan bütün alıcılar müteahhit tarafından hazırlanan sisteme girebilmektedirler.

Alıcılar için en büyük avantajı, inşa ettikleri ev ve işyerinin alt yapısı ve kamu fonları ile ilgili herhangi bir şey yapmak zorunda kalmamalarıdır.

Anahtar Teslim Ev ve işyeri paket sözleşmesi taraflarca yapılır ve imzalanır.  Bu sözleşme, yüklenicinin sorumluluklarını temsil eder.

Anahtar teslimi inşaat firması bu prosedürlere uymakla yükümlüdür.

UZUNER İnşaat her türlü yükümlülüğü en iyi şekilde yerine getirmeyi görev bilmektedir.

Anahtar Teslimi Projeler

Anahtar teslimi proje, adından da anlaşılacağı gibi, bir ev ile ilgili tüm maliyetlerin ve işin uygulanmasıdır.

Başka bir deyişle, anahtar teslimi bir ev, kullanıma hazır eksiksiz bir ev demektir. Anahtar teslim evlerde tüm inşaat müteahhit tarafından yapılır ve anahtarlar alıcıya verilir.

Dolayısı ile ödeme ve noter tasdikli işlem tamamlandığında aynı anda ev anahtarı alıcıya teslim edilecektir. Bu sayede ev satın alma süreci hızlı ve sorunsuz ilerlemektedir.

Anahtar teslimi inşaat firması pek çok avantajı olan işlemleri içerir. Gelin bu avantajlara bir bakalım;

 

Anahtar Teslim Konut Avantajları Nelerdir?

Bir ev satın almak söz konusu olduğunda alıcıların birçok seçeneği vardır.

Böyle bir satış, projeyi tamamlamak için belirli bir süre sağlar ve alıcıya tamamlanması için bir son tarih verir.

Özellikle projenin zamanında tamamlanmadığı veya beklenen koşulları karşılamadığı durumlarda, bu iki alternatifle ilgili sorunlar sıklıkla ortaya çıkar.

Bu sorunlara ek olarak birçok kişi ciddi bir memnuniyetsizlikle karşı karşıya kalabilmektedir. Anahtar teslim ev alışverişi ise her yönden eksiksiz bir evi temsil eder ve güvenli ve arzu edilen ev alışverişine olanak tanır.

anahtar teslim projeden ev almak en güvenilir konut seçeneğidir. Güvenilirliğinin temeli, ödeme tarihi ile teslim tarihinin çakışmasıdır.

Bu bakımdan bu projelerin en önemli avantajı gecikmeden hareket edebilme imkanıdır.

Ayrıca, anahtar teslim evlerde olmayan diğer seçeneklerle ev tamamlanana kadar kira ödemeleri devam edeceğinden, alıcının ek kirası da bu konuda kaldırılmıştır.

Ayrıca bu seçim insanlara evin tüm detaylarını görme fırsatı sunmakta, bu sayede beklentilerine en uygun seçeneğe ulaşma imkanına sahip olmaktadırlar.

  • Anahtar teslimi daire, tamamlanmış daire demektir.
  • Maketten veya arsadan bir ev satın alırsanız evi tamamlamama veya teslimatı geciktirme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.
  • Anahtar teslim konutlarda Bu avantajlıdır çünkü hemen böyle bir eve taşınabilirsiniz. Bu özellikle kiracılar için önemli bir avantajdır.
  • Anahtar teslimi inşaat firması için kira ödemek zorunda değilsiniz.  Dolayısıyla böyle bir evi alan kimse ne kira ne de ek masraf öder.

Anahtar Teslim Daire Sözleşmesi

Tamamen satıcıya ait olan anahtar teslim dairede anlatılan bakım, onarım ve diğer işlemler çok önemlidir.

Öncelikle bu dairelerin onaylı olması ve inşaat, statik ve sıhhi tesisat projelerini tamamlamış olması gerekmektedir.

Anahtar teslimi projede ev işleri yani yapı ruhsatı da inşaat firması tarafından garanti edilmektedir.

Bu sözleşme kapsamında daireyi satan kişi veya yatırımcı bu işlemlerin tamamlandığını beyan ve kabul eder.

Her şey dahil bir inşaat firması tarafından oluşturulan bu sözleşme, Toptan Anahtar Teslim Sözleşme olarak bilinmektedir.

Şirket, ilgili sözleşme kapsamında projeye özel gerçekleştirilen tüm faaliyetler için talep edilen bedeli yayınlamaktadır.

Bu sözleşme her iki tarafın da yasal kanıtıdır. Şirket daireyi zamanında ve sözleşmede taahhüt ettiği kalitede satmayı teklif etmezse, taraflar bu sözleşmeyi delil olarak kabul edeceklerdir.

Bu sözleşmenin hazırlanması, devri ve imzalanması kanunen zorunludur. Anahtar teslimi bir yaşam alanı satın almak istiyorsanız, kontratının doğru ve tam olarak çizildiğinden emin olmanız gerekir.

Bu konuda sıkıntı yaşamamak için bir avukattan veya yetkin bir gayrimenkul danışmanından yardım isteyebilirsiniz.

Anahtar teslimi inşaat işlemlerinde sözleşmelere katiyen dikkat etmek gerekmektedir. Hem alıcı hem satıcı bu sözleşme uyarınca hareket etmelidir.

Neden UZUNER İnşaat Tercih Ediliyor?

                Anahtar teslimi inşaat denilince akla gelen öncü firmalardan biri UZUNER İnşaat’tir. UZUNER İnşaat anahtar teslimi inşaat konusunda yeteneği, bilgi birikimi ile çok yoğun beğeni almaktadır.

Şu anda yapmış olduğu onlarca proje ile adından söz ettiren UZUNER İnşaat, profesyonel kadrolarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Yılların verdiği birikimle en doğru projeleri sunan UZUNER İnşaat, anahtar teslimi inşaat denilince ilk akla gelen firmalardandır.

Firmamız özellikle anahtar teslim projelerde göstermiş olduğu özenli ve başarılı projeler sayesinde odak noktası haline gelmiştir.

Anahtar teslim projelerimizi A’dan Z’ye her şeyi tamamlanmış halde alıcılara yani siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

UZUNER İnşaat olarak tamamladığımız onlarca projenin tamamında alnımızın akıyla çıkmanın gururunu yaşamaktayız.