Anahtar teslimi inşaat şirketi tadilat işleri konusunda profesyonel iş anlayışı ile ev yada ofis gibi yaşam alanlarınızın estetik ve yapılacak işin sağlamlığı ile ilgili tüm taleplerinizi yılların verdiği bilgi birikimi ile teslim eder.

Taş ev yapımı ve çelik konstrüksiyon alanında kendi imalat atölyelerinde harmanlamış olduğu işgücünü piyasaya tecrübe ve geri dönüşümlü yapılar Sunarak referanslarını Her geçen gün daha da artırmaktadır.

Uzuner inşaat Komple ev yenilemeev dekorasyonuişyeri ofis yenilememantolamaısı yalıtım, çit sistemlerikaba inşaatalçı dekorasyon.

Peyzaj bahçe düzenlemeçatı yapımı ve tamiritemelden çatıya inşaatdekoratif taş uygulamaları ve inşaat taahhüt işleri konusunda uzman bir firmadır.

 

iç dış dekorasyon, Çelik ahşap çatı sundurmaları, Çelik ahşap verandalar, kış bahçesi yapımı, çelik çatı kaplama, ahşap çatı kapama.

Çelikten çatı sundurmalarıteras çatı kapama, çatı büyütmebalkon büyütme ve benzeri tadilat işleri.

yenileme konusundaki referansları ile ciddi işler yapmış olan uzuner İnşaat banyo yenilemebanyo tadilatımutfak yenileme mutfak tadilatı konularında İmalat ve montaj yeteneğine sahiptir.

Kocaeli’de inşaat firması görevini ve misyonunu noksansız yerine getiren ve altyapısıyla her noktada çözüm sağlayabilme yeteneğine sahip bir firmadır.

Uzuner iç dış yapı dekorasyon geçmiş referanslarına baktığınızda birçok sayıda çelik konstrüksiyonçatı yapımıpeyzaj çalışmaları, dekoratif taş uygulamaları.

İç dış boyadekorasyon işleriiç dekorasyon konularına ait bütün işlemler çelik konstrüksiyon ile ilgili Çelik imalatı uygulamaları taş ev yapımı, taş Dekorasyon, duvar yapımı, çit yapımı.

Panel çit uygulamaları, çit duvar imalatı ve Temel’den çatıya inşaat işleri yapan firmamız sizlere her konuda cevap verebilecek yeteneğe sahiptir.

Ev tadilatı konusunda birçok alanda alçı dekorasyonduvar yıkımoda büyütmebalkon büyütmeseramik işleridekoratif boyaev ofis tadilatları.

Tavan kaplamalarıdış cephe iç cephe boyasaten alçıgizli ışık uygulamalarıkartonpiyer imalatı, uygulaması birçok dekorasyon gereksinimlerini noksansız yerine getirebilecek İmalat ve uygulama alanında uzman bir firmadır.

Ev yenileme tadilat

iç dış boya dekorasyonsaten alçı ve komple alçı işleri ile ilgili de yüzlerce referansa sahiptir.

Kocaeli’de dekoratif boya veya profesyonel alçı sıva işleri ve dekoratif taş uygulamaları konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla bir bütün halinde mükemmel taahhütleri teslim etmiştir.

Uzuner İnşaat aynı zamanda kocaeli’de Söve imalat atölyesi ile iç dekorasyonda gereksinim duyulabilecek bütün materyalleri kendi bünyesinde imal ederek uygulayabiliyor.

Kadrosu ile kaliteli işlere imza atan firmamız taahhüt işlerine cevap verebilecek beyin ve iş gücünede sahip.

Kocaeli’de inşaat firması olarak hizmet veren aynı zamanda İzmit merkezde bir inşaat tadilat firması olması özelliğine sahiptir.

Kocaeli’de çatı yapımı veya Kocaeli genelinde çatı tamiratı konusunda ve çatı izolasyonu konusunda da birçok alanda hizmet vermektedir.

Ayrıca çatı konusunda uzmanlaşmış olan uzuner İnşaat’ın bilgi ve birikimleri ve tecrübeleri konusunda çok sayıda referans ve yeteneğe sahip olduğunu söylememiz gerekir.

Temelden çatıya anahtar teslimi inşaat ve tadilat konusunda profesyonel çözümleri düşük maliyetlerle müşterilerine avantaj olarak dönüşümünü sağlamaktadır.