Kocaeli anahtar teslimi inşaat

Anahtar teslimi inşaat taahhüt ve danışmanlık

Kocaeli anahtar teslimi inşaat iç dış dekorasyon, Çelik ahşap çatı sundurmaları, Çelik ahşap verandalar, kış bahçesi yapımı.

Çelik çatı kaplama, ahşap çatı kapama, çelikten çatı sundurmaları, teras çatı kapama, çatı büyütme, balkon büyütme ve benzeri tadilat işleri.

Yenileme konusundaki referansları ile ciddi işler yapmış olan uzuner inşaat banyo yenileme.

Banyo tadilatı, mutfak yenileme, mutfak tadilatı konularında İmalat ve montaj yeteneğine sahiptir.

Kocaeli’de inşaat firması görevini ve misyonunu noksansız yerine getiren ve altyapısıyla her noktada çözüm sağlayabilme yeteneğine sahip bir firmadır.

Uzuner iç dış yapı dekorasyon geçmiş referanslarına baktığınızda birçok sayıda çelik konstrüksiyon, çatı yapımı, peyzaj çalışmaları.

Dekoratif taş uygulamaları, iç dış boya, dekorasyon işleri, iç dekorasyon konularına ait bütün işlemler.

Çelik konstrüksiyon ile ilgili Çelik imalatı uygulamaları.

Taş ev yapımı, taş Dekorasyon, duvar yapımı, çit yapımı, panel çit uygulamaları, çit duvar imalatı ve Temel’den çatıya inşaat işleri.

firmamız sizlere her konuda cevap verebilecek yeteneğe sahiptir.

Ev tadilatı konusunda birçok alanda alçı dekorasyon, duvar yıkım, oda büyütme, balkon büyütme, seramik işleri, dekoratif boya, ev ofis tadilatları.

Tavan kaplamaları, dış iç cephe boya, saten alçı, gizli ışık uygulamaları, kartonpiyer imalatıları.

Uygulaması birçok dekorasyon gereksinimlerini noksansız yerine getirebilecek imalat ve uygulama alanında uzman bir firmadır.

Temelden başlanan inşaat tadilat taahhütleri mevsimsel etkileri ve süreleri dikkate alındığında işin sürecini etkileyen etkenlere bağlı olarak netleşecektir.

Aplikasyon, resmi imar aşamasından sonra ilk gro beton çalışması için sahanın tesviye olması ve alanın düz şekilde düzenlenmesi gerekmektedir.

Gro beton hazırlıkları aşamasında belirlenen saha sınırları dahilinde yapılacak olan temel alanının toprak üzerindeki kalıp çalışması yapılır.

Kalıp işinin başlaması ile projede önerilen temel tipine göre kalıp ve demir çalışması yapılarak işlemlere başlamış olunur.

Kocaeli anahtar teslimi inşaat

Her temel öncesi yapılacak iş programının en iyi ölçü ve zamana göre tüm gereksinimleri de temel çalışması nın başında belirlenmelidir.

İş programında en iyi sonucu alabilmek için gereksinim ve ekibin noksansız listesi de programa dahil edilmelidir.

Bir inşaatın temelden çatıya iş programı projeye bağlı olmakla beraber işin bilinirliği ile daha da net bir hal alır.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu