İnşaat

Anahtar teslimi inşaat

Profesyonel temelden çatıya inşaat taahhüt ve danışmanlık

Anahtar teslimi inşaat

iç dış dekorasyon, Çelik ahşap çatı sundurmaları, Çelik ahşap verandalar, kış bahçesi yapımı, çelik çatı kaplama, ahşap çatı kapama, çelikten çatı sundurmaları, teras çatı kapama, çatı büyütme, balkon büyütme ve benzeri tadilat işleri.

yenileme konusundaki referansları ile ciddi işler yapmış olan uzuner İnşaat banyo yenileme, banyo tadilatı, mutfak yenileme mutfak tadilatı konularında İmalat ve montaj yeteneğine sahiptir.

Kocaeli’de inşaat firması görevini ve misyonunu noksansız yerine getiren ve altyapısıyla her noktada çözüm sağlayabilme yeteneğine sahip bir firmadır.

Uzuner iç dış yapı dekorasyon geçmiş referanslarına baktığınızda birçok sayıda çelik konstrüksiyon, çatı yapımı, peyzaj çalışmaları, dekoratif taş uygulamaları, iç dış boya, dekorasyon işleri, iç dekorasyon konularına ait bütün işlemler çelik konstrüksiyon ile ilgili Çelik imalatı uygulamaları taş ev yapımı, taş Dekorasyon, duvar yapımı, çit yapımı, panel çit uygulamaları, çit duvar imalatı ve Temel’den çatıya inşaat işleri yapan firmamız sizlere her konuda cevap verebilecek yeteneğe sahiptir.

Ev tadilatı konusunda birçok alanda alçı dekorasyon, duvar yıkım, oda büyütme, balkon büyütme, seramik işleri, dekoratif boya, ev ofis tadilatları, tavan kaplamaları, dış cephe iç cephe boya, saten alçı, gizli ışık uygulamaları, kartonpiyer imalatı, uygulaması birçok dekorasyon gereksinimlerini noksansız yerine getirebilecek İmalat ve uygulama alanında uzman bir firmadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın