Dekorasyon Yenileme

Banyo yenileme

Banyo yenileme, mobilya, seramik, tesisat, pisuvar, giderler, temiz su işlemleri

Banyo yenileme hakkında fikirlerimiz olacak birçok yenileme projesi yapan Uzuner İnşaat ev tadilat konusundaki fikirlerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyar.

banyoların tadilat süreci daha uzun oluyor bizde sizlere banyonuzu nasıl bambaşka bir görünüme kavuşabilir.

Ayrıca güzel fikriniz varsa onları bizimle paylaşmanızı tavsiye ederiz tamamen kendi kadromuzla banyoları bambaşka bir görünüme kavuşturuyoruz.

Banyodaki değişimi en çok gösteren detaylardan biri seramikleri renkleridir fayansların renkleri atmosferi çok değiştirecektir.

Çoğumuzun evinde bulunan eski duşakabinlerin izi değiştirir ufak dokunuşlarla fark tavlar yaratabiliriz.

Banyonuzda çok kişinin elinde bulunan sıradan banyo dolapları vardır bunların değişimleri ve aksesuarlarını kapaklı menteşelerini komple değişerek eskitme işlemi yapabiliriz.

Ufak dokunuşlarla banyonun harika görünüme kazanmasını sağlar yaşam alanlarınızı daha ferah daha akıcı fikirlerle profesyonel anlamda yenilemesini yapmış oluruz.

banyo yenileme ve banyo tadilatı konusundaki birçok fikre ve yeniliklere açık olan firmamız sizlere banyonuzun yenilenmesi konusunda net fikirler vermeye çalışmıştır.

Dekorasyon fikirleri konusunda Sizlerin de katabileceği bir şeyler varsa mutlaka bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir banyonun baştan sona değişimini sayfamızdaki görsellerde görebilirsiniz.

Ayrıca eski banyonun kapı yerlerinin değiştirilerek tesisat gelir giderleri, pis su alanlarının değişimi, seramik seçimi, banyoda ölü alanların mobilya ile değerlendirilerek alan kazanma gibi müşterinin fikren kitlendiği tüm alanların nasıl aşıldığını fotoğraflarda göstermeye çalıştık.

Yan seramik uygulamada bordür uygulama ve desenlerin uyumlu olması, yer ve yan duvar seramiğinde kullanılan büyük ebatlı seramiğin lazerle kesimi, alana göre firenin minimum uygulama işçiliği ile sonuçlandırılması işi yapan firmanın teknik bilgisi ile dahada önem kazanır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın