İnşaat

Kocaeli Bungalov yapımı

Bungalov inşaatlarımız devam ediyor

Kocaeli Bungalov yapımı, Eylül 2020 itibarı ile havuzlu bungalov yapımına geçildi. Komple ahşap yapıdan oluşan evlerin anahtar teslim işini yapmaktayız.

Havuzlu ve havuzsuz bungalov inşaat işimiz son sürat devam ediyor.
Eylül 2020 itibarı ile havuzlu bungalov yapımına geçildi. Komple ahşap yapıdan oluşan evlerin anahtar teslim işini yapmaktayız.
Her bungalov 20 iş günü vakit alıyor, projede toplam 7 adet olmak üzere 4 havuzlu, 3 havuzsuz bungalov inşaatı işimiz mevcut.

Kocaeli Bungalov yapımı nasıl olmalı

Kocaeli Bungalov yapımı, Anahtar teslimi yaptığımız bungalov yapım işi aralık 30 da tamamı çevre düzenleme dahil teslim edilecek.
bungalov yapımı ve bungalov inşaat işleriniz, talepleriniz doğrultusunda yapılabilir.

Anahtar teslimi bungalov işleriniz profesyonel bilgi birikimimiz ile bütçenize ve proje maliyetlerinize uygun şekilde yapılmaktadır.

Ahşap bungalov projelerinizin çevre düzenleme dahil tüm detaylarını projeniz dahilinde anahtar teslimi yapıp teslim ederiz.

Proje danışmanlık kapsamında tüm hizmet, bilgi birikimimizden faydalanabilirsiniz.

Temelden çatıya son kullanıcıya kadar hazır hale getirerek bungalovlarınızı kullanıma açabiliriz.

Kişisel yada kurumsal tüm projeleriniz için hizmet yapımızı hayalinizdeki projeyi teslim edebilecek şekilde organize edebiliriz.

Türkiye’nin her alanında hizmet ve inşaat danışmanlık yapan UZUNER inşaatın tüm kategori ve taleplerini bilgi birikimi ile en iyi şekilde teslim eder.

Yapılan bungalov projelerinin kişi yada kurumsal ihtiyaca göre şekillendirilip projelendirilmesi hizmet kalitemiz ile en iyi yaşam alanları oluşturacaktır.

Yapılan her projenin ruhuna uygun şekilde detaylandırdığımız inşaat işleri müşterilerimizin maddi ve yaşam tarzlarına uygun biçimde şekil alır.

Havuzlu, havuzsuz ve iç dizaynları farklı olmak üzere yaklaşık 8 çeşit bungalov projelerimiz mevcuttur.

Ayrıca özel tasarım ve farklı kombinasyonda değişik projelerde yapılmaktadır.

Estetik ve sağlık açısından çok faydalı bir yaşam modeli ortaya koymaktadır.

Ahşap yapının iç alanlarındaki havanın dahi insan hayatındaki yararı tartışılmaz derecede olumludur.

Her ahşap ev sağlık demektir, yalıtımı iyi yapılmış ahşap yaşam odalarının işçilik ve projelendirilmesi çok önemli ve hayati derecede mühimdir.

Yaşam kalitenizi ve ruh halinizi en olumlu şekilde etkileyecek olan ahşap yapılar karar verdiğiniz andan itibaren sizler için projelendirilerek hayata geçirilir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu