İç dış dekorasyon

Dekoratif Taş uygulamaları

Evinizde estetiğe önem veriyorsanız

Dekoratif taş uygulamaları aynı zamanda kültür taşı olarak da adlandırılır iç mekan ve dış mekanlarda oldukça estetik görünümler sağlayan dekoratif taşlar doğal görünümleri ve doğal olması açısından da çok önemli estetik mekanlar ortaya koyar.

Dekoratif dış cephe kaplama ve doğal iç cephe taş kaplamaları uygulama alanlarına göre indirilebilir Doğuş Yapı taş kaplamaları genelde yalıtım amaçlı kullanılmaz fakat iç cephede kullanılan dekoratif taş kaplama alanları uygulayacak kişinin uzmanlığı ve kullanılan malzemenin kalitesi ile eşdeğer bir öneme sahiptir.

Dekoratif Taş uygulamaları
Dekoratif Taş uygulamaları

Kültür tuğlaları, kültür taşı, Fiber glass polyester, panel kaplama gibi farklı malzemelerin de iç dekorasyon da kullanması dekoratif taşın uygulama alanlarını daha da geniş kılmaktadır.

Ayrıcalıklı bir mekana sahip olabilmeniz dekoratif taş uygulamaları yapan firmamızın estetik anlayışı ile bir araya Geldiğinde daha yaşanabilir ve estetik alanlar sunarız.

Dekoratif kültür tuğlası

Dekoratif kültür tuğlası antik ve rustik modelleri ile daha da farklı Hatta siyah tuğla duvar kaplamalı daha estetik görünümlü mekanlar oluşturabiliriz.

Genelde birçok işyeri tadilatları ve yeni yapılan binalarda özel dekorasyon uygulamalarımız referanslar arasında çok kullanmış olduğunuz dekoratif taş uygulamaları yanı sıra mermer dekorasyon ve granit uygulamaları da yaptık.

Dekoratif paneller konusunda farklı alanlarda uygulamaları yapan firmamız tuğla panel hasırlı beton panel ahşap panel görünümlü dekoratif anlamda birçok görünüme sahip dekoratif panel uygulamaları da yapmıştır.

Çok sayıda dekoratif panel uygulaması yapan uzman kadromuz sizlere bu konuda kataloglar ve referanslar yardımı ile daha net yardımcı olacaktır.

Kültür tuğlaları uygulamalarında birçok çeşit mevcuttur iç mekanda kullanmış olduğunuz genelde çıkma tuğlalar çok tercih edilmektedir.

Diğer açıdan harman tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, rustik tuğla kaplama, beyaz tuğla kaplama, siyah tuğla kaplamalar, ateş tuğlaları, pres kaplama tuğlası, eski tuğla kaplama, orijinal tuğlalar kullanılır.

Eskitme tuğlalar

Eskitme tuğlalar da dahil olmak üzere birçok kültür tuğlası modeli ve panelleri mevcuttur bunların uygulama ve işleme alanlarını Profesyonele danışarak karar vermenizi tavsiye ediyoruz.

Bu uygulamalar ile ilgili referanslarımızdan yola çıkarak daha net fikirler edinebilirsiniz.

Kültür taşlar uygulamasında birçok kültür taşı panelleri modelleri ve renkleri mevcuttur Bunlardan uygulama yaptığımız Kayrak taşı serisi seçmeli.

Odun Kayrak taşı serisi, yığma taşı serisİ, tarla taşı, kayrak taşı serisi gibi farklı modellerin yanı sıra odun Kayrak taşı, kale taşı, karma taş gibi iç mekan ve dış mekanda çok tercih edilen birçok taş modellerimiz vardır.

Bu taş modellerimizin arasında işyeri ve evlere Kullanmış olduğumuz çok sayıda referansa sahibiz.

Dekoratif taş uygulamaları konusunda Kocaeli dekoratif taş uygulamaları yapan firmamız İzmit merkezdedir.

A’dan Z’ye doğal taş uygulamaları konusunda Türkiye’nin birçok ilinde özel uygulamalar yapan firmamız işyeri ve ev dekorasyonu konusunda uzmandır.

Taş görünümlü paneller

Taş görünümlü paneller Fiber glass polyester ile doğal taş tozundan üretilmiştir boyası genelde mat olarak kullanılan ürünler yüzde %100 Doğtaş görüntüsüne ve dokusuna sahiptir.

2 ve 4 santimetre kalınlığında modellerimiz mevcuttur ortalama 6 ile 8 kilogram arasında değişen ağırlıkları sahiptirler Bunlar metrekare ağırlık birim ölçüleridir.

Vidalama yöntemi ile kolayca uygulanabilen ve doğal taşları aratmayan panelimiz iç mekanlarda oldukça çok kullanmaktadır.

Harç ve inşaat kirliliği açısından çok avantaj sağlayan uygulaması çok rahat olan taş duvar panellerinin yüzlerce çeşidi vardır.

İç mekan ve dış mekanda doğal taş uygulamalarını kaba sıva ince sıva beton ağaç üzerine uygulama yaparız.

Yanmaz özelliğe sahip tuğla ve taş panelleri su geçirmez yalıtım özelliğine de sahiptir tamamen doğal görünümlü olan taşlardır.

Doğal taş tozu ile akrilik mat boya imalatı sonucunda meydana çıkan dekoratif taş imalat ve uygulamaları konusundaki aranılan bütün estetik ve sağlam ve hatta yalıtımı sağlamış olur.

140 çarpı 330 santimetre ebatlarında imalatı olan dekoratif panel taşlarının standart ölçüleri bu şekilde olup yüzlerce model sahiptir.

Dekoratif taş uygulamaları konusunda yüzlerce uygulama yapan Uzuner İnşaat Kocaeli, İstanbul, bursa, Çanakkale, Gebze, Sakarya, Bilecikte birçok işyeri ve ev dekorasyonu Doğaltaş panel uygulamaları yapmıştır.

Mekanların estetik mimari olan firmamız müşterilerine doğal taş tozu ile imalatı yapılmış %100 doğal taş taş dokusuna sahip olan panelleri maliyet ve zaman açısından daha avantajlı olabilmesi adına tavsiyeler arasında yer almaktadır.

Doğaltaş panellerinin ekonomik olmasının yanı sıra Alev yürümez özelliği ne de sahip olması ayrı bir avantajdır.

Doğal taş tozu

kanserojen herhangi bir madde içermeyen ve barındırmayan doğal taş tozu ile akrilik mat boyadan hijyenik olarak imalat yapılan doğal taş panellerinin dekoratif taş uygulamaları konusundaki yeterliliği tartışılmazdır.

Kocaeli doğal taş ve dekoratif taş uygulamaları konusunda profesyonel firmamız sizlere bu konuda A’dan Z’ye yeni fikirlerle Ferah mekanlar da yaşamanızı sağlayacaktır.

Bir telefon kadar yakın olan Uzuner İnşaat sizlere bu konuda danışmanlık yaparak ufak ya da büyük taahhüt işlerinize taliptir.

Keşif taleplerinizi mutlaka bildiriniz, telefonumuz 0262 606 07 79 ve mail adresleri iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. saygılarımızı sunuyoruz beraber çalışmak dileği ile…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu