Dekorasyon Yenileme

Doğal taş

Dekoratif doğal taş uygulamaları

İç dış mekanlarda, duvarlarınızda doğal taş görünümü elde etmenizin birkaç tane yolu var. Doğal taşları piyasada bulabileceğiniz çeşitler, patlatma Mermerler, travertenler Bu kategori çeşitlerine ait birçok çeşit bulabilirsiniz.

Günümüzde doğaltaş ve doğaltaş uygulama konusunda çok fazla örneklere sahip bir referans gösterilmediğini biliyoruz, ayrıca uzuner inşaat olarak doğaltaş işçiliği konusunda çok referansa sahip ve bir çok mekanın iç ve dış uygulamalarımızı yaptığımızı söylemek isteriz.

İç mekan doğaltaş uygulamaları, dış mekan doğaltaş uygulamaları, bahçe doğaltaş uygulamaları gibi çok alanda referansa sahip firmamızla bu konuda irtibata geçmelisiniz.

Doğaltaş uygulamalarında birçok etkeni ve avantajı beraberinde sunmaya çalışıyoruz, müşterilerimize yapmış olduğumuz Doğaltaş uygulamalarını ve kullanılan malzeme hakkındaki düşünceleri işin yapılış esnasında birebir bilgi amaçlı aktarmaya Özen gösteririz.

Uygulanan alandaki işlevselliğe ve görünüm uyumluluğuna göre taşların uygulama biçimleri ve değişik alanlardaki tepkilerine göre de hareket edilebilir mesela iç mekanda uygulanan doğal taşlar ortamın parlaklığına uyum sağlayabilmesi için vernik uygulaması da yapılabilir uygulanan verdikleri tek kat olması hem doğal görünümü hem de ısıya ve neme karşı da aynı zamanda sağlamış olur parlak bir görünüm sağlamak için bazı uygulamalarımızda Kullanmış olduğumuz yöntemlerden biridir ders alanlarının belli olmaması için özel kaplamalar dikey Çitalar gibi taşın uyumuna göre imalatı yapılmış birçok ek elemanda kullanma olasılığımız mevcuttur.

Doğal taşlar iç ve dış mekanlarda

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın