İç dış dekorasyon

Kocaeli merdiven yapımı

Kocaeli'de en iyi ahşap, çelik merdiven imalat ve montajı

Kocaeli merdiven yapımı, Çelik kasalı veya ahşap kasalı dublex merdivenlerinde dikkat edilmesi gerekir.

Yapımdan sonra yaşanacak bazı olumsuzlukları gözden geçirerek olasıklıklara göre hareket edilmeli.

Piyasada yapılan merdiven imalatlarında genelde gönye, terazi ikilemi arasında genelde mutlaka sorun yaşanır, bu sorunu yaşamamak için profesyonellerle çalışın.

İşin ehli ve teknik bilgiye sahip olmak mekanın ve yapılan dublex merdivenin sağlığı için çok önem arz etmektedir.

UZUNER birkaç projede çelik profil kullanarak kasa oluşumu merdiven imali gerçekleştirmiştir.

İlk Yaptığımız dublex merdivenlerinde sonrasında gelen şikayet üzerine tamamen ahşap kasa mantığını değiştirdik.

Her adımda çıkan ses konutta yaşayan kişilerin rahatsızlığı ile sonuçlanırken çelik profil kasa ile yapılan merdivenlerde daha az yada yok denecek kadar az şikayet aldık.

Maun, meşe, lake gibi kaplama seçenekleri ile estetik ve uzun ömürlü bir hal alan merdiven imalatları genel anlamda yaptığımız işçilikle her zaman göz doldurmuştur.

Çok estetik ve sağlam görünüme sahip dublex iç merdivenler her imalatımız sonrası görselleri sitemizde oldukça yoğun paylaşmaya çalıştık.

Genelde dublex dairelerin merdiven işlerinde sahanlık mesafeleri ile ilgili sorunlar çıkabiliyor, alanların mesafesinin dar olması yaşanan sıkıntıların başında gelmektedir.

Her açıdan mükemmel bir iş iyi program yapmaktan geçmektedir.

işin ehli olan uzuner yaptığı tespit sonrasında işin malzeme, süreç ve işleyişi ile en iyi programı sunabilir.

Daire tadilat işleriniz sorunsuz ve kısa sürede yapılır ve teslim edilir. Bize danışmadan karar vermeyin.

İstenilen biçimde ve görselde de imalat yapabiliyoruz. Ahşap imalat ve işçilik konusunda yeterli ekip ve ekipmana sahip firmamız size tek elden hizmet vermektedir.

İç merdiven imalatı, çelik, ahşap kasalı merdiven yapımı ve boyama işlemleri, elektrik işleri de dahil tüm detaylarını bir elden sorunsuzca hizmeti alırsınız.

Yapılan merdivenlerin sonrasında çıkabilecek sorunları yaşamamanız için gayet profesyonel ve uzman kadro ve bilgi birikimine sahip bir firmayız.

Bilgi birikim ve iş bilirlik konusunda pratik yapmış, yılların verdiği beceri, uzmanlık alanında tüm aşamaları  sorunsuzca teslim ederiz.

Kocaeli merdiven yapımı

Uzuner inşaat iç dış yapı dekorasyon, kocaeli de dekorasyon ve ahşap işlerinde tam aradığınız firma olmakla beraber, temelden çatıya inşaat işlerinide yapabilir.

Beraber çalışmak dileği ile.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu