Dekorasyon Yenileme

Dublex merdiven yapımı

Dublex merdiven yapımı ve tadilat

Çelik kasalı veya ahşap kasalı dublex merdivenlerinde dikkat edilmesi yada yapımdan sonra yaşanacak bazı olumsuzlukları gözden geçirerek olasıklıklara göre hareket edilmeli.

gönye, terazi ikilemi arasında genelde mutlaka sorun yaşanır. İşin ehli ve teknik bilgiye sahip olmak mekanın ve yapılan dublex merdivenin sağlığı için çok önem arz etmektedir. UZUNER birkaç projede çelik profil kullanarak kasa oluşumu merdiven imali gerçekleştirdik.

İlk Yaptığımız dublex merdivenlerinde sonrasında gelen şikayet üzerine tamamen ahşap kasa mantığını değiştirdik. Her adımda çıkan ses konutta yaşayan kişilerin rahatsızlığı ile sonuçlanırken çelik profil kasa ile yapılan merdivenlerde daha az yada yok denecek kadar az şikayet aldık.

Maun, meşe, lake gibi kaplama seçenekleri ile estetik ve uzun ömürlü bir hal alan merdiven imalatları genel anlamda yaptığımız işçilikle her zaman göz doldurmuştur.

Çok estetik ve sağlam görünüme sahip dublex iç merdivenler her imalatımız sonrası görselleri sitemizde oldukça yoğun paylaşmaya çalıştık.

Genelde dublex dairelerin merdiven işlerinde sahanlık mesafeleri ile ilgili sorunlar çıkabiliyor, alanların ve dönüşlerin mesafesinin dar olması sürekli yaşanan sıkıntıların başında gelmektedir.

Her açıdan mükemmel bir iş iyi program yapmaktan geçmektedir. İşin ehli olan uzuner yaptığı tespit sonrasında işin malzeme, süreç ve işleyişi ile en iyi programı sunabilir.

Daire tadilat işleriniz sorunsuz ve kısa sürede yapılır ve teslim edilir. Bize danışmadan karar vermeyin.

İstenilen biçimde ve görselde de imalat yapabiliyoruz.

Beraber çalışmak dileği ile.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın