İç dış dekorasyon

Kocaeli komple daire tadilatı

Komple ev, işyeri yenileme

Kocaeli komple daire tadilatı Bu dairede doğalgaz, su tesisatı, pis su, temiz su tesisatları.

Banyo-wc gideri, parke, seramikler, mutfak, odalar, giriş bölümü gibi alanlar, kapılar dahil şekilde ve bacaların iptaline kadar komple evi yıkarak tadilatını yaptık.

25 iş günü içinde mutfak tezgahı ve mobilya işleri de dahil evin tamamını yıkıp hafriyatını yaparak baştan sıfırdan yeni bir daire haline gelmiştir. 

Yenileme projesinde işe bir kaç farklılık katarak daha estetik ilavelerde yaptık.

Banyoda gider yerlerini daha mantıklı alana taşıdık, alt giderler kurtarmadığı için o bölümü istediğimiz gibi onardık böylece alt katta sonradan sıkıntı çıkmasını da engellemiş olduk.

Baştan sona değişen banyoda gömme rezervuar kullandık. Seramikleri işlerken ev sahibinden aldığımız feyzle banyoya bordür uygulaması yaptık.

Projelendirirken hesapta olmayan led aydınlatma, gömme rezervuar, seramik bördür leri, ve pis su giderleri.

Alanlarını hayata değer katmak adına müşterinin de gelecekte daha rahat edebilmesi için önererek uyguladık.

Her projede kendi fikir ve ihtiyaca yönelik bir çok kalem çıkabiliyor, bir takım işleri enerji ve iş bitirme isteğiyle sonuçlandırma hedefindedir UZUNER inşaat.

Yapınızın tüm alanlarında sizlere yol göstererek daha sonra yaşayacağınız kötü sürprizleri de engellemiş olur.

İnsana verdiğimiz değer, doğaya gösterdiğimiz saygı çerçevesinde her kalemde katma değerli ve dönüşümlü işler yapmaya özen gösteririz.

Evinizin yada işyerinizi daha değerli, sağlıklı ve estetik olması gibi düşünceniz olursa bize danışmadan karar vermeyin.

Tüm işyeri ve ev tadilatları konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz detaylı yenileme işleriniz için bir telefon kadar yakın olacağız.

Anahtar teslimi inşaat işleriniz için profesyonellerle çalışın. Yapılacak olan keşif çalışmasından sonra maliyet, süreç ve işin içeriği hakkında teklifimize göz atmadan karar vermeyin.

işyeri tadilatları ve ev tadilat modelleme konusunda ihtiyaca yönelik iş gücü ve kapasitede olan uzuner yapı dekorasyon sizlere anahtar teslimi işler sunar.

Kocaeli komple daire tadilatı

Dekorasyon ve tadilatta yapılan ufak hataların para ve keyif kaybına yol açabileceğini unutmayın. İşi vereceğiniz kişinin tanımını ve becerilerini ölçün.

Beraber çalışmak dileği ile.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu