Dekorasyon Yenileme

Esentepe komple daire tadilatı

95m2 2+1 daire komple yenileme işi

Bu dairede doğalgaz, su tesisatı, pis su, temiz su tesisatları olmak üzere, banyo-wc gideri, parke, seramikler, mutfak, odalar, giriş bölümü gibi alanlar, kapılar dahil şekilde ve bacaların iptaline kadar komple evi yıkarak tadilatını yaptık.

25 iş günü içinde mutfak tezgahı ve mobilya işleri de dahil evin tamamını yıkıp hafriyatını yaparak baştan sıfırdan yeni bir daire haline gelen bu ev yenileme projesinde işe bir kaç farklılık katarak daha estetik ilavelerde yaptık.

Banyoda gider yerlerini daha mantıklı alana taşıdık, alt giderler kurtarmadığı için o bölümü istediğimiz gibi onardık böylece alt katta sonradan sıkıntı çıkmasını da engellemiş olduk.

Baştan sona değişen banyoda gömme rezervuar kullandık. Seramikleri işlerken ev sahibinden aldığımız feyzle banyoya bordür uygulaması yaptık.

Projelendirirken hesapta olmayan led aydınlatma, gömme rezervuar, seramik bördür leri, ve pis su giderleri gibi alanları hayata değer katmak adına müşterinin de gelecekte daha rahat edebilmesi için önererek uyguladık.

Her projede kendi fikir ve ihtiyaca yönelik bir çok kalem çıkabiliyor, bir takım işleri enerji ve iş bitirme isteğiyle sonuçlandırma hedefinde olan UZUNER inşaat yapınızın tüm alanlarında sizlere yol göstererek daha sonra yaşayacağınız kötü sürprizleri de engellemiş olur.

İnsana verdiğimiz değer, doğaya gösterdiğimiz saygı çerçevesinde her kalemde katma değerli ve dönüşümlü işler yapmaya özen gösteririz.

Evinizin daha değerli ve sağlıklı olması gibi düşünceniz olursa bize danışmadan karar vermeyin.

Beraber çalışmak dileği ile.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın