Dekorasyon Yenileme

Ev yenileme tadilat

Özay ÖZERDEM Dublex daire yenileme ve tadilat

210M2 4+1 Daire tipi çalışmamız olan bu referans özay beyin kendi oturacağı ev. İş bize geldiği süre fotoları çekilmedi. Dairenin komple tesisatlar dahil hatta elektrik tesisatı dahil olmak üzere kırılıp söküldü,

Sonrasında tamirleri yapılarak tesisat yerleri tekrar belirlenerek kırım bir daha tekrarlandı. Tesisat yerlerinin belirlenmesi ile kısmı tesisat alanları düzenlendi ve kısmi tamiri yapılan alanların gönyeleri alınarak düzeltilerek alçı sıva öncesi hazırlıklar yapıldı.

Ardından tesisatlar test edilerek tek tek montajlandı. Elektrik, su, doğalgaz, pis su tesisatı, tv, kamera ve klima olmak üzere tüm tesisatlar tekrar çekilerek priz yerleri dahil olmak üzere tüm alanlar geri dönüşümü olmaksızın montajlandı.

Ardından kaba alçı, saten, seramik gibi vitrifiye öncesi alanlar yapıldı. Tabi söylemeden geçemeyeceğim, dairede bazı duvarlarda da değişiklikler yapıldı. İç mimaride yatak odasında ebeveyn banyosu ilavesi yapılarak ölü alanlar kazanıldı, merdiven yeri tamamen değiştirildi, banyoda gereksiz alanlara dolaplar yapılarak daha kullanılır hale getirilirken mutfakta harikalar yaratıldı.

Sonuç olarak ışıklı spotlu kartonpiyer ve tv ünitesi uygulaması gibi hatta dekoratif taş uygulamalarıda dahil işin estetiğine ve göz zevkine hitap eden bir çok ilavelerde yaptık.

En son merdivenlerde otomatik led yansın dediysekte ikna edemedik 🙂

Fakat ışıl ışıl ve tertemiz bir evi sorunsuz teslim etmenin verdiği sevinci daire sahibimizle kutlamayı ihmal etmedik. Her ne kadar sonrasında da kahve içmek istesek te zaman fakiri olduğumuzdan gidemiyoruz.

Fakat içimiz rahat, tesisatlar sorunsuz, çatı ve izolasyon en sert hava muhalefetinde sınıftan tam notla geçti.

Yapılan her tadilat öncesi, yapı üst kat yada bir üst dublex ten oluşuyorsa mutlaka çatı ve yan duvar izolasyonu ardından tesisatlardaki sorunlara bakılmalıdır. Yapılan işin sorun şeklinde geri dönmemesi için bunu şart koşarız.

Alınan işte sorumluluk kabul edeceğimiz tüm alanlar ve işlemler için yazılı evrak alarak garanti kapsamına sokarız.

Yapılan her işte tüm dikkat ve enerjimizi sarf ederek teslim ettiğimiz bir iş daha, Tadilat ve ev yenileme konusunda profesyonel anlamda iç mimar barındırarak iş yapan UZUNER inşaat hayalinizdeki ev için sizlere bir telefon kadar yakın olacak.

Beraber çalışmak dileği ile.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın