İç dış dekorasyon

Ev yenileme

Ev işyeri yenileme ve tadilat işleri

Ev yenileme ve iç dekorasyon işleri taahhüt hizmetleri konusunda birçok kategorik farklı daire kiplerine yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

iç dekorasyon konusunda uzman kadrosu ve ekibi ile sadece Kocaeli değil civar illere de hizmet veriyoruz.
Taahhüt altyapılı farklı projeleri de hizmet verebilen Uzuner İnşaat iç mimarlık ve dekorasyon alanında A’dan Z’ye tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı karşılarız.

yapısal anlamda ve malzemeli malzemesiz olarak üstlenebilecek yapıdadır.

Tüm daire tiplerindeki çalışma sistemlerine göre kadroyu malzemesini Entegre edebilme yeteneğine sahip işletmeyiz.
Uzuner inşaat tadilat dekorasyon ve ev yenileme konusunda yeni trendleri de beraberinde sunabilmektedir.

Teknoloji ve yeni modern imkanları, mekana göre müşteriye sunabilen bu konuda bilgi ve birikimini tavsiyelerini müşteriye aktarabilen profesyonel bir yapıya sahibiz.

işletmemiz dekorasyon iç dekorasyoniç mimarlık konusunda ev yenileme hizmetlerine yeni bir anlam kazandırmaya devam etmektedir.

Segment aralığı ve farklı özelliklerde ve yapılarda ki dekoratif özellik farklı gösteren her alanda uzman bir şekilde hareket ve personel gücüne sahibiz.

tadilat dekorasyon

Villa projeleri inşaat sonrası ve inşaat öncesinde ki fizibilite ve keşif çalışmaları neticesinde maliyet analizini size sunarız.
Gerek ev dekorasyonu gerekli ile dekorasyonu ya da işyeri dekorasyon olmak üzere komple yenileme hizmetleri alanında ciddi anlamda projeli bebek işim yapabilmekteyiz.

Yapılacak tadilat öncesi hazırlık aşamaları yapılarak yenileme hizmeti verilecek alanda hazırlıklar belirlenen tarihe göre ayarlanması.

Doğalgaz Tesisat hazırlıkları Elektrik tesisatının ona göre yenilenme hazırlıkları gereksinimleri alçı Kum çimento tuğla gibi malzemelerin tadilat yapılacak alana getirilmesini en iyi hazırlık aşamasında gerçekleşmesini sağlarız. Noksansız malzemenin inşaat sahasında hazır olması gibi ev yenileme çalışmalarında en önemli unsurlardan biridir.
Halihazırda yapılan tahsilatların genelge süreç uzamasındaki yegane sebeplerden bir bir tanesi de programlanmamış bir işin çıkaracağı sonuçları kaçınılmazdır.

Anahtar teslimi tadilatta profesyonel çözümler

Yapılan hazırlıkların asıl amacı işin sadece kısa sürede bitmesi değil, sağlığı açısından da önem arz etmektedir.
kullanılacak malzemenin hazır olması, yapılacak işin maliyet VE süreçlerinde daha kısa sürede, daha az maliyetli bitmesinİ sağlayacaktır.
Ev yenileme hizmeti yapmış olduğumuz alanlarda daha süratli daha net ve kararlı hareket edebilir, çıkacak olan problemleri daha kısa sürede yanıt verebilme şansına sahip oluruz.

Oda büyütme, balkon yenileme, banyo yenileme, mutfak yenileme gibi bir dairede olmazsa olmaz tüm detayları UZUNER inşaat tarafından kısa sürede yerine getirir. İşin teslim süresinde bir farklılık olmaması için en profesyonel çözümleri uygularız.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu