inşaat malzemeleri satış;

İnşaatlık kereste

kereste satışı konusunda ocaeli İzmit’te en doğru ve güvenilir adresiniz. İnşaat Yapı malzemeleri satışına Kocaeli’de kendi deposunda ve showroomlarında kapsamlı olarak ürdüren uzunlar inşaat temelden çatıya bütün inşaat malzemelerine toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

inşaatlık keseste çeşitlerinde 5×5, 5×10, 10×10 çeşitleri stoklarda sürekli mevcuttur. Bir telefonla kapınıza kadar ürünleri teslim seçeneğide sunarak müşterilere en iyi hizmeti sunmaktan onur duyarız.İnşaat bir kereste konusunda yıllardır ürün satışı yapan firmamız tam ölçü ve fırınlanmış kereste satışlarına devam etmektedir.

Kereste satışlarının yanı sıra lambiri ve OSB gibi tüm ahşap çeşitlerini satış noktalarımızdan temin edebilirsiniz.

 

İzocam ürünleri satışı;

izocam malzemeleri satış noktası kocaeli izmit

izocam malzemeleri satış noktası kocaeli izmit

Çatı Yalıtımı

Çatı şiltesi, endüstriyel bina levhası, Foamboard 1500, teras çatı levhası, taşyünü ürünlerinin satış ve uygulama konusunda tüm malzeme tedariklerini bir telefonla edinebilirsiniz.

Duvar Yalıtımı

Mineral Yün Ara Bölme Levhası, Mineral Yün Ara Bölme Levhası R+, Mineral Cephe Levhası, Endüstriyel Bina Levhası, dış cephe levhası, manto taş yünü, manto izopor plus, duvar levhası, kalibel, foamboard, ara bölme levhası olmak üzere duvar yalıtım ürünleri alanında tüm çeşitliliğe sahibiz.

Döşeme Yalıtımı

İzocam Peflex Parke Altı, Foamboard 2000D – 2500D – 3000D – 3500D, Yüzer Döşeme Levhası, asma tavan, Foamboard Parke Altı şilte ürünleri ile döşeme yalıtımı konusunda en güvenilir markaların satış noktasıyız.

Tesisat Yalıtımı

Prefabrik Klima Kanalı, Taşyünü Klima Levhası, İzocamflex Levha, İzocamflex Boru, Optiflex Levha, Optiflex Boru, Klima Levhası, Ductliner, Klima Şiltesi, İzocam Peflex Levha, Prefabrik Boru, zocam PEflex Boru, Vana Ceketi ve benzeri alt yardımcı ürünlerinin izmit kocaelide satış ofisiyiz.

Sanayi Yalıtımı

Sanayi Levhası, Taşyünü Prefabrik Boru, Sanayi Şiltesi, Dökme taşyünü elyaf ürünleri ile ilgili tüm taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Teknik Yalıtım

Gemi Levhası, Gemi Şiltesi, Solar 35C – 35C Black, Solar 35T, Taşyünü Kollektör Levhası, Kollektör Levhası, Kollektör Şiltesi, Panel Levhası, Fırın Şiltesi, Fırın Levhası, Yangın Kapısı Levhası, Foamboard Frigo araç ısı yalıtım grubunada hakimiyet sağlayan bu ürünler stoklarımızda mevcuttur.

 

ODN ürünleri satışı;

btm yapı malzemeleri SATIŞ

btm yapı malzemeleri SATIŞ

Shingle Dekoratif Çatı Kaplamaları, Oluklu Çatı Kaplamaları, Mineral Yüzeyli Çatı Kaplama Membranları, Kiremitaltı Su Yalıtım Membranları, Çatı Kaplama Yardımcı Malzemeleri, ısı yalıtım malzemeleri, ısı yalıtım levhaları ve tüm ürün alt grupları satışını yapıyoruz.

 

ONDULINE Malzemeleri satış;

kocaeli inşaat malzemeleri satış

kocaeli inşaat malzemeleri satış

Yalteks malzemelri satış;

Membran, Kiremitaltı, Shingle ve Yardımcı Ürünler, Bitüm Esaslı Likit Malzemeler, Stevens EP, Tamamlayıcı Ürünler.

APP Esaslı Su Yalıtım Membranları:

Polyester Keçe Taşıyıcılı Membranlar:

Poliser 400-P, Gardenya Poliser 400-P, Poliser 400-V, Poliser 300-P, Poliser 300-P EXPO, Poliser 400-P EXPO, Poliser Ekopol 300,

Poliser Ekopol 400, Poliser Ekocam 200, Poliser Ekocam 300 ürün grupları sarışları.

 

Kiremitaltı;

Yalser 100 EN, Yalser TOP K-200, Yalser TOP K-100, Yalser TOP K-15, Yalser TOP K-10, Yalser 100 K, Yalser EKOTOP, Yalser EKOSER 15 ürün grupları satışları.

 

Shingle ve yardımcı ürünler

Asfalt Shingle, OSB, Yalmast, Ekolite, Poliser 300 P-GRA ürün satışları.

kocaeli inşaat malzemeleri satış

kocaeli inşaat malzemeleri satış

Bitüm esaslı likit malzemeler

Yalzer, yalkot, yalderz, yalsür ürün çeşitleri ve satışları.

 

Polyester Keçe Taşıyıcılı Membranlar (SBS Esaslı Su Yalıtım Membranları), Arduvaz/Alüminyum Kaplı Membranlar, Fibrocam Taşıyıcılı Membranlar ve tamamlayacı ürünler. Geotekstil, drenaj plakası, yalbant, dik inişli süzgeç, yaprak tutucu, profil taşıyıcı ve köşebentler, parapet çıışı ve boru adaptörü, havalandırma bacası, dilatasyon bandı satışları yapılmaktadır.

 

İzmit paşa, yenişehir yahya kaptan ve köseköy olmak üzere üç satış noktamızda kereste, ahşap ürünleri ve inşaat malzeme gruplarını temin edebilirsiniz.