İnşaat şirketi olarak her geçen gün büyüyen bir hizmet yapımızla mesleği daha iyi temsil etme olanağına sahip oluyoruz.

Oluşan müşteri talepleri doğrultusunda noksansıza yakın faaliyetlere ev sahipliği yapmaktayız. Tüm hizmetler müşteri istek ve talepleri doğrultusunda ortaya çıkmaktadır.

Amaç daima en kaliteli hizmetin sunulması olarak belirlenmiştir. Sunulan doğru hizmetler sonucu müşteri memnuniyeti en üst noktada kazanılmaktadır.İnşaat sektörüne dair sunulan tüm hizmetler ince detaylarına kadar tecrübemizle eş değer  sağlanmaktadır.

Web sitesi üzerinden tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Firma hizmet aşamalarında etkili iletişimi savunmaktadır.

Kocaelide inşaat şirketi olarak Sağladığımız etkili iletişim sonucu kusursuz bir hizmetin temelleri atılmış olur.

İnşaat şirketi olarak müşteri istekleri ve firma tecrübeleri birleşerek şık bir sonuç için tüm yaşanmış tecrübeler birleştirilir.

Firmamız sektöre bağlı olarak önemli piyasa deneyimi kazanmış olup, kazanılan deneyim hizmet süreçlerine en iyi şekilde yansıtılmaktadır.

Piyasaya sunulan yöntemler ile yeni yönler kazandıran firma rakiplerine karşı bir adım önde yer alırız.

Sektörde aranan bir inşaat, tadilat markası olarak bilinmekteyiz. Firmamız teknolojik unsurları hizmetlerinde en fayda sağlayıcı şekilde kullanmaktadır.

Çalışmalar aşamasında kendimizi sürekli olarak yenilemekteyiz.

Uzman ekipler ve güçlü idari yapı firmaya özel bir kimlik kazandırmaktadır, müşterilerimiz için şık ve konforlu alanlar yaratan firmaıza, müşteri odaklı yapısını sürdürmektedir.

Çatı, iç ve dış dekorasyon, inşaat, tadilat, bahçe düzenlemesi, anahtar teslimi inşaat işleri gibi hizmetleri en iyi şekilde icra ederiz.

Müşterilerine sonsuz güven sunan firmamız tüm süreçleri profesyonel olarak yürütmektedir. Garantili işleri bulunan firma tamamen müşteri mutluluğu için hizmeti tamamlamaktadır.

inşaat şirketi Hizmet Süreçleri Nasıl İşlemektedir?

Firma tarafından sunulan hizmet grubu belirlenen program özelinde ilerlemektedir. Müşteri isteklerine göre hizmet aşamaları belirlenmektedir.

Firma, müşteriler tarafından oluşan talepler doğrultusunda en kısa sürede faaliyete geçmektedir.

Müşteri adına en optimum düzeyde oluşturulan planlar, uygun fiyatlar ile müşteri beğenisine sunulmaktadır.

Uzman ekip ve ekipmanlar ile kusursuz işçilik uygulanmaktadır. Süreçler ev, ofis ve iş yerleri için itina ile sağlanmaktadır.

Temiz çalışma faaliyetleri kendisini belli etmekte ve fark yaratan bir hizmet sunulmaktadır.

 İnşaat Süreçleri Hakkında Bilgiler

Firmamız tarafından sunulan işlemler temel uygulamalarından çatı aşamasına kadar sürmektedir. Geniş ve kapsamlı bir çalışma yapısı yer almaktadır.

Tüm işler anahtar teslim inşaat tadilat kalitesi ile müşterilere sergilenmektedir. Sunulan inşaat aşamaları kısmi veya tüm alan olarak sağlanmaktadır.

Dekorasyon ve şıklık anlamında uzmanımız müşteri odaklı ihtiyaca yönelik ve cevap verebilecek şekilde göz dolduran uygulamalar sağlamaktadır.

İnşaat şirketi miz en ince dokunuşlar ve teknik anlamda karışıklık yaratan uygulamalar temiz bir şekilde sağlanmaktadır.  Bu alanda tükenmeyen bir hizmet çeşitliliği bulunmaktadır.

Profesyonel olarak proje çizimleri ve ortamları sağlanmaktadır.  Ortaya çıkması olası olan tüm huşular göz önünde bulundurulup minimum zararla işi sonuçlandırırız.

Kusursuz planlama aşamaları en iyi şekilde yürütülmektedir. İşlem öncesi tüm süreçler gözden geçirilerek sonuç odaklı ekip çalışması sağlarız.

Kullanımı sağlanacak ekipmanlar, malzemeler ve çalışanlar en fayda verecek şekilde ayarlanmaktadır.

 İnşaat şirketi İçerisine Dahil Olan İşlemler

Birçok uygulama firma inşaat uygulamaları olarak karşınıza çıkmaktadır.  Aşağıda bazı inşaat ve tadilat uygulamaları yer almaktadır.

  1. Duvar örme, kara sıva işlemleri
  2. Alçı ve kartonpiyer işlemleri
  3. Boya uygulamaları
  4. Doğal gaz, elektrik ve su tesisat işlemleri
  5. Bahçe, teras ve çatı işlemleri
  6. Salon, mutfak ve diğer alanlara ilişkin yenileme işlemleri

 Dekorasyon Hizmeti Nasıl Sunulur?

Firma olarak sağlanan dekorasyon hizmeti günün en çok vakit geçirilen alanları için önemli bir konudur. İnsanlar değer verdiği yaşam alanları adına tepeden tırnağa yenilik taleplerinde bulunmaktadır.

Bunlar yaşanılan alan için tüm odaları içerisine almaktadır. Özel tasarım ve işçilik hizmetleri müşteri düşüncelerine göre sağlanmaktadır.