inşaat Taahhüt konusunda uzun yıllardır birçok taahhüt işini yerine getiren uzuner inşaat kat karşılığı ve komple İnşaat Taahhüt işlerinde birçok referansa sahiptir.

İnşaat Taahhüt ve yapı dekorasyon alanında kocaelide ev sahipliği yapan firmamız Temelden çatıya İnşaat konusunda uzmandır.

Almış olduğu taahhüt işlerini yerinde zamanında ve kendi kadrosu ile gerçekleştirebilen UZUNER İnşaat temelden Hafriyat ve ruhsat çalışmaları dahil  temelden çatıya kadar, yapının yaşanabilir şekilde son noktasına kadar işi takip eder.

 

İnşaat Taahhüt konusunda inşaatın Tüm gereksinimlerini soğuk demir işçiliği, kalıp işçiliği, temel açma, temel kalıp işçiliği, temel izolasyonu, su yalıtımı, temel su yalıtımı, tabliye betonu uygulaması yapmaktadır.

Çatı işleri, çatı yapımı, komple ev tadilatı, Çelik Konstrüksiyon, ferforje imalatı, dış cephe, Söve imalatı, duvar örme, kaba sıva, ince sıva, alçı sıva, dekoratif boya, dekoratif taş uygulamaları, bahçe bordürleri, süs havuzları işleri,

Doğal bahçe Yolları, doğal taş uygulamaları, iç mekan uygulamaları, gizli ışık, kamera sistemleri, bahçe çit imalatı, bahçe duvarı imalatı, istinat duvarı yapımı, çiçeklendirme çimlendirme gibi A’dan Z’ye tüm inşaat kalemleri işçilikleri.

Veranda yapımları, çatı sundurmalarıÇatı kapama, teras kapama gibi birçok alanda da referansa sahiptir.

 

inşaat taahhüt firmaları neler yapar

Uzuner İnşaat’ın inşaat konusunda ki tecrübelerinden mutlaka faydalanın. Çelik çatı yapımı  A’dan Z’yeseramik işleri, mantolama ısı yalıtım, inşaatta gereksinim duyulan Temel’den çatıya bütün işlerin tarafımızca kendi bünyemizde gerçekleştiririz.

taahhüt işlerinizi zamanında ve düzgün bir şekilde sunumu yapılabilmektedir, Kocaelide çatı imalatı yapan firmamız İzmitte çatı yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Diğer illerde birçok çatı imalatı gerçekleştiren firmamız yaptığı çatıların daha sonra farklı ihtiyaçlar nezdindeki bakımlarınıda üstlenen Uzuner İnşaat çelik çatı ve normal çatı konusunda uzman bir firmadır.

izmitte mantolama şirketi olarak hizmet veren ve mantolama firmaları arasındaki kalitesini her zaman göstermeyi Başaran Uzuner İnşaat kocaelide mantolama ve ısı yalıtım konusunda profesyonel çizgilerini her zaman korumuştur.

Mantolama şirketleri arasında birçok referansa sahip olan firmamız sadece mantolama yapan firmalar arasında değil mantolamayı en iyi şekilde uygulamaya çalışan prensiplere sahiptir.

izmitte mantolama firması aradığınızda uzuner İnşaat her zaman 7/24 sizlere en iyi hizmeti ve bilgiyi sunabilmek için hazır bekliyor olacaktır.

En iyi VE UYGUN malzeme seçimi, en iyi iş görürlük felsefesinden yola çıkarak  müşteriyi kollamak adına stratejik noktaları da aynı zamanda kollayan firmamız izmitte mantolama firmaları konusunda en iyi olmak için çok titiz çalışmaktadır.

 

kocaelide İnşaat taahhüt firmaları

Mantolamanın önemini algılayan her bireyin Yaşam alanlarındaki kalitesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Ayrıca mantolama ısı yalıtımı ve Su yalıtımının insan sağlığını ve yaşam kalitesini birebir etkilediğinin bilincindeyiz.

Bu anlamda izmitte mantolama yapan firma mızın mantolama konusundaki kalitemizi gösterme fırsatı vermeniz için bir telefon kadar yakın olacağız.

çatılarınızın, bahçelerinizin, tamir işleri, evinizin baştan sona komple tadilat şeklinde yapılması, inşaat Taahhüt işlerinizin genel anlamda ki bütün irili ufaklı taleplere cevap verebilen uzuner İnşaat hazır ekipleri ve profesyonel yapısı ile sizlere en iyi çözümleri sunacaktır.

Sundurma ve teras kapama referansları konusunda Sapanca ve İzmit bölgesindeki sundurma işlerinizle ilgili resimlerimizi göz atabilirsiniz.

Sapanca’da Ayrıca yapmış olduğumuz en son projemiz de kaba inşaat dahil bahçe peyzaj düzenleme işinide teslim ettik.

Teslim ettiğimiz her kalemde memnuniyet almaya dikkat ettik.

Yapılan her işin arkasında son noktasına kadar duran Uzuner İnşaat, İnşaat Taahhüt konusunda aramış olduğunuz bütün niteliklere sahiptir.

işi sahiplenme iç güdüsü ve yapısı ile almış olduğu bütün taahhüt işlerini A’dan Z’ye başında özellikle durarak ya da uzman bir ekip gözetiminde başlangıçtan bitiş noktasına kadar işin başından ayrılmadan teslim eder.

Gereksinimleri ve acil ihtiyaçlara anında müdahale konusunda elinden geldiğince profesyonelce hareket ederiz.

Her inşaat Taahhüt İşinde olduğu gibi bir inşaatın bütün kalemlerin de boya dahil iç dış dekorasyon, çelik imalatı ve söve  imalat uygulama konusundaki desteklerimizi de müşterilerimize kalite ve fiyat olarak yansıtmaya devam edeceğiz.

kendi imalatımız ve uygulama alanlarımızı daha da genişleterek fiyat ve kalite konusunda direkt müşteri odaklı hizmet sunmayı hedefleyen firmamız almış olduğu taahhütlerin estetik ve sağlamlığına son derece dikkat ederek taahhütlerini yerine getirir.

Kocaeli İzmit’te İnşaat Taahhüt işi yapan Uzuner İnşaat aynı zamanda Sakarya, Sapanca, Bilecik, Ankara, Eskişehir, istanbul, Gebze, Bursa gibi illerde de birçok referansa ev sahipliği yapmıştır.

inşaat Taahhüt konusunda birçok kalem referansa sahip olan firmamız tanıtım yazımı da sıralamış olduğumuz bütün kalemlerde birebir hizmet vermektedir.

Yüzlerce farklı kaleme hitap etmemizin yanısıra imalat ve ekip konusundaki hassasiyetimizi işe yansıtmanın Onur’u ve müşterimizden teşekkür almayı misyon olarak benimsemeye devam edeceğiz.