İnşaat

Kaba inşaat işleri

Kaba inşaat firmaları

Kaba inşaat işleri ve ekibi gereksinimleriniz ihtiyaçlarınız için uzuner inşaatın bünyesinde bulunan ve inşaat projeleri konusunda deneyimli ekipten oluşmaktadır.
Soğuk demir ve kalıp işçiliği konusunda temelden çatıya kaba inşaat projeleriniz sözleşme dahilinde yapılır.

Hayata geçirilecek olan tüm inşaat projeleriniz için bölgede ekip ve ekipman talepleriniz için zaman kaybetmenize gerek kalmadan projenizi anahtar teslimi şeklinde gerçekleştiririz.

Projelerinizi titizlikle ele alarak belirtilen süre ve işin sürecinde yerine getirerek en hızlı ve doğru bir şekilde sizlere teslim edebiliriz.

Kaba inşaat konusundaki deneyim ve yılların getirdiği yetenekler ile size sunabileceğimiz avantajlı kalıp işçiliği ve soğuk demir ekiplerimizle en iyi sonuç ve performansı yerine getiririz.

Temelden çatıya anahtar teslim inşaat konusunda uzmanlaşmış alt yapımızla var oluyoruz. Her projede tüm detayları kendi bünyemizde icraa ederek zaman ve paradan ödün vermenize gerek kalmadan sonuçlandırırız.

Kaba inşaat işleri konusunda ekip sıkıntısı yaşamazsınız

Kaba inşaat işçiliği ve proje bazlı inşaat işlerinde Temel hafriyatı, Temel yapımı, temel izolasyonu. Kalıp duvar işçiliği, çatı yapımı, bina izolasyonu ve mantolama gibi tüm detayları yerine getiririz.

Ayrıca tüm tesisat işlerini entegreli olarak yerine getirerek kısa sürede en iyi kaba inşaat işçiliğini sizlere sunarız.

Altyapıda sürekli hareket halinde olduğumuz ekip ve ekipmanlarla kendi bünyemizde hareket kabiliyetimiz vardır.

Proje büyüklüğüne göre kadro temini sağlayarak projenin bitiş süresini garanti altına alırız.  Projenin başlangıcından bitimine kadar nefes almadan çalışma süresini organize ederek en iyi inşaat organizasyonu ve kaba inşaat işçiliği almanızı sağlarız.

Kaba inşaat konut, işyeri proje ve detaylarında en verimli olanaklara sahip altyapımız ile proje bazlı anahtar teslim inşaat yaparak projelerinizi teslim ederiz.

Hazırda bulunan kalıp altyapımız ve kalıp ekipmanlarımızla butik ya da proje bazlı inşaat işlerinde en iyi sonucu verebilmek için proje yapımına hazırız.

Hazır ruhsatı alınmış projeleriniz duruma göre Bartır şeklinde kısmi ya da komple değerlendirilir.
Kocaelide kaba inşaat konusunda birçok referansa sahip Uzuner inşaat Gebze ve İstanbulda olmak üzere birçok çevre ilde hizmet vermiştir. Birçok il ve ilçede kaba inşaat ve temelden çatıya anahtar teslimi inşaat projelerinde en iyi inşaat danışmanlık sonucunu vermekte kararlıyız.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu