İnşaat
Trend

Kocaeli Kaba inşaat firmaları

Kaba inşaat ve anahtar teslimi tüm detaylar

Kocaeli Kaba inşaat firmaları Proje aşamasındaki bir kaba inşaat programının iyi yapılması.  inşaat öncesi tüm detayları tekrar tekrar gözden geçirmek gerekir.

Resmi imar alınmış ve aplikasyonları çizilmiş olan bir projenin statik ve mimari projelerine bakarak önce maliyet ve gereksinimlerine çıkartırız.

Süreç ve işim programına görelik çizelgeyi hazırlamak gerekir.

Proje aşamasındaki bir kaba inşaatın maliyetlerini kabadan sonra farklılıklar gösterebileceğinden tekrar tekrar gözden geçirmekte fayda var.

Farklılık yaratacak alanlardan bir diğeri de proje sonrasında ki malzeme. kaliteleri, kullanacak olan metaryallerin farklılıkları.

İç mimari de değişecek olan alanlar.  değişen alanlara göre farklı malzeme tasarımları  farklılıklarına göre hareket edilmesinde fayda var.

Kaba inşaatta önem verilmesi gerekenler

Bir örnekle anlatacak olursak mutfakta son dakika yapılacak olan duvarda değişiklik genelde hep yaşanır.  Bu tarz değişiklikler mutfak tezgahının ve dolaplarında farklılığına yol açacaktır.

Diğer bir örnek banyoda kazanılması gereken alanlar kaba inşaat’tan sonra daha da göze batacağından, orada da genelde değişiklikler talep edilebiliyor. Bu değişiklikler mutfakta olduğu gibi seramik dolaplar gibi birçok farklılığa da yol açabilir.

Aynı zamanda kullanacak olan lavabonun ve dolabının daha büyük ya da daha ufak olmasına sebep olabilir. Yanı sıra ışıklandırmada değişiklikler gerekebiliyor bazen gömme rezervuar sonradan ilave edilebilir ya da petekleri dekoratife çevrilebilir. Aynı zamanda Petek ağızlarında da farklılıklar olacaktır.

Kaba inşaat projeleri

Kısacası kaba inşaat sürecinde projeyi önünüze koyduğunuzu düşünürsek, hayal gücünüzü çok iyi yansıtmış olmanız gerekiyor bu da işi bilmezden geçer.

Mimarın çizmesi ile maketlerin oluşturması çoğu zaman bu tip projelerde pek fazla işe yaramaz. Yapmış olduğumuz izmit kuruçeşme’deki inşaatta bunu her dairede yaşadık.

En iyi kaba inşaat firması

O yüzden projenin bilen bir kişinin elinden mimara tarif edilerek çizilmesi ve bu yöntemle hareket edilmesi çok daha faydalı olacaktır. Duvarların doğru örülmesi kaba inşaat’tan sonra çıkacak olan süreci tamamen etkileyecektir.

Birçok inşaatta birçok sorunu birebir yaşadık.  İnşaatın içinde pişmenin her aşamasını yaşamanın karşılığını son yıllardır yaptığımız kusursuz işlerden alıyoruz.

Yapılan her iş tarafımızdan önce beğenilerek müşteriye sunularak sonlandırılır. Kaba inşaattan sonraki yaşanacak olan sıkıntılar genelde gönyesiz çalışılan duvarlardan kaynaklanır.

Kocaeli Kaba inşaat firmaları

Gölgesi olmayan duvarların iç sıvaları ve dış yalıtımı da hiçbir şekilde doğru olmayacaktır. En ufak hatada son aşamaya kadar aynı sıkıntıyı yaşamanız mümkündür.

Kaba inşaat ve anahtar teslimi tüm inşaat işlerini kendi bünyesinde güvenilir altyapısıyla son noktaya kadar noksansız teslim eder. İş gücü ve yeteneğine sahip olan Uzuner inşaat sizlere stressiz temelden çatıya bir inşaat deneyimi yaşatabilir.

Proje aşamasındayken danışmanlık yaparak işin başı ve sonuna kadar maliyet ve zamandan en önemlisi moral den tasarruf etmenizi sağlarız.

Beraber çalışmak dileğiyle.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu