İç dış dekorasyon
Trend

Kocaeli Kartonpiyer gizli ışık

led, gizli ışık, alçı göbek imalatı ve uygulamaları

Kocaeli Kartonpiyer gizli ışık, uzaktan kumandalı rgb aydınlatma uygulamalarımız ve alçı, saten boya çalışmalarımızı görüntülüyorsunuz.

Ev yenileme ve dekorasyonu aşamalarında kartonpiyer imalat ve aydınlatmalarını birçok referans uyguladık.

Kartonpiyer imalatı esnasında yapılacak olan tüm gönyeleme hizmetlerini birebir kendi teçhizatlarımızla yapmaktayız.

Led spot alanlarının açılması, kablolama hizmeti, alçı, saten, boya hizmetini, kartonpiyer gizli ışık uygulamaları.

Birçok tamirat gibi bütün detaylı işleri kendi bünyemizde profesyonel ekibimizle yapmaktayız.

Led spot aydınlatma nın da bir su çeşitleri vardır gün ışığı, beyaz led uygulamaları aynı zamanda hareket sensörlü led uygulamalar gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Dekoratif açıdan wallwasher olarak kullanılan spotlar bulunmaktadır. hareket sensörlü led spotlar genelde dubleks merdivenlerinde kullanmaktadır.

Asma tavan, niş, TV ünitesi gibi alanlar da gizli ışık, led spot uygulamaları yapmaktayız.

İmalat ve montajını tamamen kendimizin yapmış olduğu uygulamaları referanslarımız ve resimlerimizde görüntüleyebilirsiniz.

Gizli ışık kutu bandı, gizli ışık bandı gibi uygulamalarımızda geçmiş tadilatlarda uygulanmıştır.

Gergi tavan, alçıpan asma tavan ışık bandı, göbek kutu ışık bandı, göbek gizli ışık bandı gibi uygulamalar sürekli her tadilatta birebir imalatı yapılarak uygulanmaktadır.

Tüm gizli ışık göbek uygulamaları, strafor ışık bandı gizli ışık modelleri yapılmaktadır.
Led ışık bantları bir modelleri Veli spot uygulamaları web sitemizde mevcuttur.

iç dekorasyon adına çok çeşitlilik yapımız ile anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işlerinde profesyonellerle çalışın.

Profesyonel iç mekan çalışmaları, talep edilen mekanın tüm şekilde bir elden sağlanması gibi kurumsal iç tasarım hareket kabiliyeti ile hizmetinizdeyiz.

Kocaeli Kartonpiyer gizli ışık uygulamalarımız

İç mekanlardaki estetik ve yaşam kalitesinin önemi tartışılmaz, tasarım ve imalat aşamasında farklı uygulamalar kaçınılmaz gereksinimlerdir.

Çağa uygun ve en uygun işçilik uygulama ve ışıklandırma gibi zevke uygun şekilde tasarlanıp işlenen her dekorasyon hareketi beceri gerektirir.

Uzuner sizler için istenilen tasarım, model ve uygulamayı en uygun şekilde ve kısa zamanda gerçekleştirerek zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Kocaeli Kartonpiyer gizli ışık uygulamalarımız

İşyeri yada ev gibi yaşam alanlarınız ve dekore etmek istediğiniz mekanınızın her metrekaresinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmet verebiliriz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu