Kocaeli Mantolama yalıtım

İzmitte Mantolama firması

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Kocaeli Mantolama yalıtım da kocaelide benzersiz işler yapan uzuner inşaat ısı yalıtım, çatı imalatı, mantolama ve izolasyon çalışmalarında bir çok uygulama yapmış bir işletmedir.

Kocaeli Mantolama yalıtım da kocaelide benzersiz işler yapan uzuner inşaat ısı yalıtım, çatı imalatı, mantolama ve izolasyon çalışmalarında bir çok uygulama yapmış bir işletmedir.

Yalıtım ve izolasyon derin bir konudur, genelde çok cümleler kurulur, bir çok detaylar hakkında kelimeler söylenir fakat standartlar uygulanırken olmadık sorunlar çıkar.

Genel anlamda tahmin ettiğiniz gibi bilgi noksanlığından çıkan hatalardır.

Bazen bir teklif verdiğimizde gördük ki verdiğimiz teklifin içerisinde yazılan teknik açıklamalar sonrasında aynen uygulanmaya çalışılmıştır.

Fakat uygulama hataları olduğundan iş genelde mahkemede sonuçlanmıştır.

Hal böyleyken müşterilerin de çok masum olmadığı ortaya çıkmıştır.

Verilen teklif sanki olmuş gibi hareket eden müşteri aslında hep kendi ayağına sıkmıştır, tüm mesele az daha ucuz yaptırmak tabiki.

İşin doğalı değil tabi fakat referans sahibi olan firmamızın yalıtım, izolasyon ve genel inşaat konularındaki tecrübesi her müşteriye yeter.

Verilen tekliflerin içerisindeki teknik fikir ışıltısının şimşek etkisi ile yol ayrımına sebep olmasıdır.

profesyonel mantolama yada profesyonel inşaat çözümleri aslında bir tür danışmanlık sürecinin ifadesidir.

En iyi sonucu alabilme bir kaç adım sonrasını görebilmek anlamına geliyor, UZUNER İNŞAAT inşaat danışmanlık konusunda sizlere bir telefon kadar yakın.

Mantolama öncesi bina ısı kaybı derecesini gözlemleyerek ısı kaybına neden olabilecek alanları tesbit etmek çok önemli bir iş öncesi kontroldür.

Çatıda sızmaya neden olabilecek alanların sızdırmazlığının belirlenmesi, çürümeye yüz tutan ahşap ve ara kayıtların, varsa membranın noktalarını belirlemek.

Olukların tamir bakımı yada yenilenmesi, çatı alınlarının düzenlenmesi, tamirinin yapılması ve varsa parapetlerin ve baca alanlarının yalıtılması.

Yalıtımın sadece çatı bölgesi değil binanın tüm bölgesinde yapılması gerekmektedir. Yapılacak mantolama öncesi tamirlerin yapılması sonrasında sıkıntıları önleyecektir.

Kocaeli Mantolama yalıtım alanın da sonuç odaklı çalışırız

Taban alanında tretuvar alanlarının diplerinin genelde su almasını önlemek, dip duvar alanlarının kazılarak gerekirse membran sürülmesi işlemi gerektirir.

Membran tercihi bina diplerinde uygun görülmediğinde yalıtım astarı ile bina tretuvar dipleri az kazılarakta yapılabilir.

Profesyonel inşaat danışmanlık kapsamında yapılacak tüm taahhüt işleriniz için bir telefon kadar yakın olacağız.

Beraber çalışmak dileği ile.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu