Dekorasyon Yenilemeİnşaat

Kocaeli Mantolama yalıtım

Gönüllük apartmanı-İzmit hacı hızır

Mantolama da kocaeli de benzersiz işler yapan uzuner inşaat ısı yalıtım, çatı imalatı ve izolasyon çalışmalarında bir çok uygulama yapmış bir işletmedir.

Yalıtım ve izolasyon derin bir konudur, genelde çok cümleler kurulur, bir çok detaylar hakkında kelimeler söylenir fakat standartlar uygulanırken olmadık sorunlar çıkar.

Genel anlamda tahmin ettiğiniz gibi bilgi noksanlığından çıkan hatalardır. Bazen bir teklif verdiğimizde gördük ki verdiğimiz teklifin içerisinde yazılan teknik açıklamalar sonrasında aynen uygulanmaya çalışılmış fakat uygulama hataları olduğundan iş genelde mahkemede sonuçlanmıştır.

Hal böyleyken müşterilerin de çok masum olmadığı ortaya çıkmıştır. Verilen teklif sanki olmuş gibi hareket eden müşteri aslında hep kendi ayağına sıkmıştır, tüm mesele az daha ucuz yaptırmak tabiiki.

İşin doğalı değil tabi fakat referans sahibi olan firmamızın yalıtım, izolasyon ve genel inşaat konularındaki tecrübesi her müşteriye yeter.

İş ahlakı dersi vermek değil yada bir konuyu ifade etmek değil aslında, konu; verilen tekliflerin içerisindeki teknik fikir ışıltısının şimşek etkisi ile yol ayrımına sebep olmasıdır bizi üzen.

Görüşülen müşteriler öncesinde çok teklif alsalarda bizde son görüşleri oluyor, çünkü malzeme artık hazırdır, nasıl yapılır onu bilirler ve onu ucuza almak için detay vermeden yollar ayrılır.

Aslında nasıl yapılacağı söylense de nasıl uygulanacağı hakkında iş bilgisi vermeyiz 🙂 o kısmı işi yaptıracağı kişiye tarzanca anlatan müşteri adayı her kalemde ayrı ayrı ekstra ödediğinde anlar ne yaşadığını.

O Yüzdendir profesyonel mantolama yada profesyonel inşaat çözümleri cümlesini dile getiriyoruz. İşi doğru ve nasıl yaptıracağını bilmeden ve işin sonunu göremeden inşaat la ilgili bir program yapılamaz.

Profesyonel inşaat danışmanlık kapsamında yapılacak tüm taahhüt işleriniz için bir telefon kadar yakın olacağız.

Beraber çalışmak dileği ile.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın