Duyuru-Haber
Trend

Kocaeli spot Led aydınlatma

Uzaktan kumandalı led aydınlatma ve gizli ışık uygulamaları

Kocaeli spot Led aydınlatma günümüzde tercih edilen aynı zamanda enerji verimliliğini sağlayan avantajlı aydınlatma seçeneğidir.

Aydınlatmanın ana kalemlerine oluşturan led uygulamalar avantajlarının yanı sıra uzun ömürlü olmaları açısından da bir çok avantaj sağlamaktadır.

inşaat dekorasyon adına almış olduğumuz komple ev ve işyeri yenileme işleri içerisinde hemen hemen her birine led uygulamaları mutlaka yapmışızdır.

Uygulama resimlerinde de belirttiğimiz gibi birçok farklı alana led spot aydınlatma seçeneklerini uyguladık.

dış mekan veya iç mekan aydınlatma yanı sıra Park aydınlatmaları bina dışı ev içi ofis içi gece aydınlatmaları.

Garaj aydınlatmaları gibi birçok aydınlatma seçeneklerini onlarca referanslarda uygulayarak başarılı şekilde teslim ettik.

Uygulama perspektiflerinin farklı görüşlere ve estetik anlayışının farklı olmasına rağmen birçok led malzemesinin her zevke uygun şekilde olmalı.

Kocaeli ve diğer illerde uyguladığımız LED aydınlatma çalışmaları yapmış olduğumuz iç dekorasyon ve yenileme çalışmaları.

Led kutu profiller estetik görünmesi ve uzun ömürlü olması tercihen daha fazla seçme şansına sahip bir uygulamadır.

Aydınlatma seçenekler arasında asma tavan, TV ünitesi, mutfak aydınlatma, salon ve kartonpiyer olmak üzere mekan aydınlatmalarını da yapmaktayız.

Havuz içi aydınlatmalar ve hazır tavan için kullanılan led armatürler ve iç mekanda uygulanan dekoratif anlamda kullanılabilir.

Tüm bu malzemeler temin ederek işçilikleri ve uygulamalarını birebir yapmaktayız.

Her proje sonrası yapmış olduğumuz LED aydınlatma türlerinin uzaktan kumanda ile de farklı renk seçeneklerine sahip olduğunu unutmayalım.

Birçok anı rengi barındıran uzaktan kumandalı led spot aydınlatma seçenekleri zevke göre değiştirilebilir özelliğine sahip olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Ekonomik olmasının yanı sıra malzemenin normal ampullere göre biraz daha yüksek olması aslında dezavantaj değil avantajdır.

Normal ampullere göre Garanti sürelerinin olmasa ve ömürlerinin çok uzun olması sebebiyle ekonomi dede çok fayda sağlayacaktır.

Bu nedenle uzman inşaat olarak LED aydınlatma ve uygulamaları müşterimize örneklerle anlatarak mutlaka tavsiye ederiz.

Salon müşteri ve kartonpiyer işlerinde uygulamış olduğumuz led aydınlatmanın yanı sıra kartonpiyer dışlarında da kullanılmakta.

Spot uygulama alanlarına birçok çeşitle malzemeli ya da malzeme sesi işçilik yapabiliyoruz.

Kocaeli spot Led aydınlatma dekorasyonda vazgeçilmez

Proje bazlı yenileme ve dekorasyon çalışmalarınızı profesyonel ekibimizle en kısa sürede teslim ederiz.

Salon göbekleri ve asma tavanlardaki aydınlatma seçeneklerinde birçok uygulamamız mevcuttur.

resimlerde ve referanslarımız da da görebileceğiniz üzere her alanda LED spot ve uzaktan kumandalı seçenekleri ile uygulama yapabilmekteyiz.

Beraber çalışmak dileği ile

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu