Dekorasyon Yenilemeİnşaat

Mantolama ısı yalıtım

Kamil uygun apartmanı-İzmit hacıhızır

İzmit merkez de yan yana iki adet ısı yalıtım uygulaması alanı görüntüleridir. Bu referansımız dan önce yandaki gönüllük apartmanı yapılmıştır. Sonrasında uygun apartmanı talep edince yapılmıştır.

Mantolama esnasında bir çok ihtiyaçta çıktı tabi, bunlar; çatı izolasyonu, eksiz oluk ihtiyacı, daire içi salon ve odalarda tadilat, merdivenlerde kısmi tamir işleri, dış kapı imalat ve değişimi, zil siteminin tekrar onarımı, iç merdiven içi boya, daire içi dekoratif boya gibi çok işleri de beraberinde yaparak kamil beyden helallik aldık.

Dış cephe yalıtım, çatı izolasyonu, temel yalıtım gibi konularda uzmanlaşan ve bir çok referansa sahip uzuner inşaat bir yapıyı temelden çatıya tadilat bilgisiyle düzenleyebilir yada topraktan çatıya yeni yapı da inşaa edebilir.

Yılların verdiği tecrübe ve enerji ile pratik çözüm becerisi ve iş gücü bilgi birikimi ile aldığımız taahhüt işlerinin ufak yada büyük olmasına bakmaksızın sonuna kadar işi başında ve sorumluluğunun verdiği önemle teslim etmişizdir.

Günümüzde inşaat sektöründe çok sayıda sorunla karşılaşılsa da kişisel yada kurumsal yapıya göre işin ehemmiyetini profesyonel yaklaşımımız ile masada ve sahada sorunsuzca aşabilmekteyiz.

İşin bilinebilir ve önceden yapılan pratik ve çözümlerle referanslarına her gün yenisini ilave eden ve insana verdiği önemle her zaman bir adım önde olan UZUNER sizlere her alanda inşaat sektöründe yol gösterir ve tüm soru işaretlerini becerisi ile ortaadan kaldırabilmektedir.

Mantolama, ısı yalıtım, iç tadilat, ev yenileme, inşaat taahhüt gibi konularda temelden çatıya anahtar teslimi işler yapan UZUNER inşaat bir telefon kadar yakın.

İç daire tesisatları ve tadilatları konusunda anahtar teslimi iş prensibi ile hareket eden UZUNER bünyesinde barındırdığı ve iş yaptığı tüm iş gücü ile profesyonel işler ortaya koyar.

Her açıdan estetik, sağlam ve çözümcü yaklaşımı ile müşterinin tüm ihtiyaçlarına danışmanlık değerleri ile yaklaşır.

Beraber çalışmak dileği ile

BU PROJENİN ÖNCESİ-SONRASI GÖRSELİ İÇİN tıklayınız>>

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın