İnşaat

Kocaeli mermer granit

Merdiven basamakları, denizlik, traverten imalat ve uygulamaları

Kocaeli mermer granit talepleriniz konusunda çeşitlilik ve iş gücüne sahip olan alt yapımızla her an mermer işleriniz için hazır ekibimizle hizmete her an hazırız.

Yaptığımız uygulama resimlerinde de göreceğiniz gibi kendi profesyonel ekibimizle yapmış olduğumuz birçok uygulamadan bazılarını görüntüleyebilirsiniz.

ÇimStone mutfak tezgahları, granit mutfak tezgahları, granit taş döşeme mermeri, mermer granit dekorasyon, Mermer ve granit mezar yapımı, zemin yer mermer döşemeleri.

Kocaeli mermer firmaları bünyesinde Mutfak dolap imalatı, traverten taş uygulamaları, basamak merdiven taşları, andezit taş döşeme, basamak uygulamaları.

Siyah mutfak tezgahı gibi birçok uygulama yapmış bulunmaktayız.

Denizlik ve küpeşteler sınıflarında birçok çeşit olmasına rağmen tercih edilen Afyon gri mermer denizlikler, Muğla beyazı, kaplan postu mermer.

Denizlik Sivrihisar bej mermer, denizlik Afyon gri mermer, denizlik Muğla beyazı, denizlik bej mermer, denizlik Muğla beyazı.

Denizlik klasik traverten, denizlik açık bej mermer.

Denizlik Ege siyah mermer, denizlik Kütahya siyahı mermer gibi birçok çeşitle birlikte uygulama ve imalatlarımız mevcuttur.

Mermer basamaklarında ve denizliklerde genelde Afyon gri mermer.

Üst kayıtlarda genelde kaplan postu dediğimiz siyah mermer basamak ara kayıtları uygulaması kullanılarak estetik görünüm sağlanabilmektedir.

Standart basamaklarda genelde Muğla mermeri kullanılır.

Son zamanlarda Kütahya siyah merdiven basamakları gibi bazı noktalarda da klasik traverten merdiven basamakları uygulamaları tercih edilmektedir.

Dış cephelerde ya da avlu altlarında, yarı açık yarı kapalı mekanlarda eskitme travertenler daha nostaljik bir hava verirken.

Patlatma taş dediğimiz traverten malzemeler estetik ve dekor açısından iç dış mekanlarda birçok alanda uygulanmaktadır.

Eskitme traverten malzemelerinin birçok çeşidi ve rengi bulunmakla birlikte uygulanabilecek alana göre malzeme seçimini tarafınıza sunabiliriz.

Mutfak tezgahlarında çimstone, belenco, granit gibi mutfak tezgahları uygulamalarımız ve imalatlarımız mevcuttur.

Talep edilen mutfak dolaplarına göre yapılacak olan Granit ve çimstone, siyah mermer gibi birçok farklılık göstermektedir.

Talep ettiğiniz süre de o anki stok durumuna göre çeşitlilik gösterebilmektedir.

Kocaeli mermer granit firması aramayın

Her türlü mutfak tezgahı imalatı ve montajı ve mutfak dolabı imalatı yapılmaktadır.

Mermer asansör kaplama ürünleri, mermer mezarlık yapımı, şömine dekorasyonu, granit basamak çalışmalarımız, dekorasyon amaçlıdır.

Çok sayıda Mermer ve granit uygulamalarımız mevcutur.

Bunun yanı sıra patlatma taşlar, eskitme travertenler gibi dekor amaçlı kullandığımız birçok ürün çeşidi vardır.

bu Ürün çeşitlerini imalat ve uygulamalarını birebir yapmaktayız.

Bunun yanı sıra granit mezar yapım işleri, mermer mezar yapımı gibi birçok ihtiyacınızı bünyemizde bulabilir ve talep edebilirsiniz.

Mermer granit, ÇimStone mutfak tezgahı, mermer mezar yapımı, patlatma taş traverten, denizlik gibi bütün ihtiyaç duyduğunuz talep ve projelerinizi göre değerlendiririz.

Doğrultusunda keşif ve fiyatlandırma yaparak tarafınıza kısa zamanda dönüş yapabiliriz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu