İnşaatsadece inşaat
Trend

Mermer granit uygulamalar

Merdiven basamakları, denizlik, traverten imalat ve uygulamaları

mermer uygulamaları konusunda birçok çeşitliliğe sahip olan alt yapımızla birlikte uygulama resimlerinde de göreceğiniz gibi kendi profesyonel ekibimizle yapmış olduğumuz birçok uygulamadan bazılarını görüntüleyebilirsiniz.

ÇimStone mutfak tezgahları, granit mutfak tezgahları, granit taş döşeme mermeri, mermer granit dekorasyon, Mermer ve granit mezar yapımı, zemin yer mermer döşemeleri, mutfak dolap imalatı, traverten taş uygulamaları, basamak merdiven taşları, andezit taş döşeme, basamak uygulamaları, siyah mutfak tezgahı gibi birçok uygulama yapmış bulunmaktayız.

Denizlik ve küpeşteler sınıflarında birçok çeşit olmasına rağmen tercih edilen Afyon gri mermer denizlikler, Muğla beyazı, kaplan postu mermer, denizlik Sivrihisar bej mermer, denizlik Afyon gri mermer, denizlik Muğla beyazı, denizlik bej mermer, denizlik Muğla beyazı, denizlik klasik traverten, denizlik açık bej mermer, denizlik Ege siyah mermer, denizlik Kütahya siyahı mermer gibi birçok çeşitle birlikte uygulama ve imalatlarımız mevcuttur.

Mermer basamaklarında ve denizliklerde genelde Afyon gri mermer, üst kayıtlarda genelde kaplan postu dediğimiz siyah mermer basamak ara kayıtları uygulaması kullanılarak estetik görünüm sağlanabilmektedir.

Standart basamaklarda genelde Muğla mermeri kullanılırken son zamanlarda Kütahya siyah merdiven basamakları gibi bazı noktalarda da klasik traverten merdiven basamakları uygulamaları tercih edilmektedir.

Dış cephelerde ya da avlu altlarında, yarı açık yarı kapalı mekanlarda eskitme travertenler daha nostaljik bir hava verirken, patlatma taş dediğimiz traverten malzemeler estetik ve dekor açısından iç dış mekanlarda birçok alanda uygulanmaktadır.

Eskitme traverten malzemelerinin birçok çeşidi ve rengi bulunmakla birlikte uygulanabilecek alana göre malzeme seçimini tarafınıza sunabiliriz.

Mutfak tezgahlarında çimstone, belenco, granit gibi mutfak tezgahları uygulamalarımız ve imalatlarımız mevcuttur.

Talep edilen mutfak dolaplarına göre yapılacak olan Granit ve çimstone siyah mermer gibi birçok farklılık göstermekle birlikte talep ettiğiniz süre de o anki stok durumuna göre çeşitlilik gösterebilmektedir.
her türlü mutfak tezgahı imalatı ve montajı ve mutfak dolabı imalatı yapılmaktadır.

Mermer asansör kaplama ürünleri, mermer mezarlık yapımı, şömine dekorasyonu, granit basamak çalışmalarımız, dekorasyon amaçlı Mermer ve granit uygulamalarımız bunun yanı sıra patlatma taşlar, eskitme travertenler gibi dekor amaçlı kullandığımız birçok ürün çeşidi vardır.
bu ürün çeşitlerini imalat ve uygulamalarını birebir yapmaktayız bunun yanı sıra granit mezar yapım işleri, mermer mezar yapımı gibi birçok ihtiyacınızı bünyemizde bulabilir ve talep edebilirsiniz.

mermer granit, ÇimStone mutfak tezgahı, mermer mezar yapımı, patlatma taş traverten, denizlik gibi bütün ihtiyaçlarınızı talepleriniz doğrultusunda projelerinize göre talepleriniz doğrultusunda keşif ve fiyatlandırma yaparak tarafınıza kısa zamanda dönüş yapabiliriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın