Duyuru-Habersadece inşaat

Mermer

Mermer taahhüt işleri

Mermer granit ve çimstone olmak üzere birçok işlem ve referansa sahip olan Uzuner inşaat konusunda uzman imalat ve montaj ekipleri ile hizmet vermektedir.

Mermer işçiliği konusunda tüm çeşit basamak denizlik ve yer döşemeleri alanında profesyonel bir yapıya sahibiz.

Mermer mezar denizlik ve mermer dekorasyon gibi konularda anahtar teslimi taahhüt işleri yapmaktayız.

Mermer işleri konusunda Kocaeli’de, Gebzede, Kandıra, Karamürsel ve Yalova olmak üzere birçok alanda işyeri ve konut teslim ettik.

Mutfak tezgahı konusunda yüzlerce referansa sahip olan firmamız aynı zamanda komple mermer işi taahhütleri de yapmıştır.

A’dan z’ye mermer taahhüt işlerine ev sahipliği yapan firmamız alt yapısında barındırmış olduğu ekip ve ekipmanlar sayesinde teknolojik ve güncel alt yapıya sahiptir.

her türlü mermer tezgah ve mermer dekorasyon işleri için profesyonel mermer kadrosu ile önemli işlere imza atan uzuner inşaat mermer işleri konusunda sizlere bir telefon kadar yakın olacaktır

A’dan Z’ye işin başlangıcından sonuna kadar, süreçleri yakından gözlemleyerek dekoratif mermer işçilerimiz ile titiz ve ehemmiyetli davranışlarımız sayesinde referanslarımız ağ referans katarakt kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mermer basamak ve mermer yer döşemeleri olmak üzere banyo mermer dekorasyonu ve hamam sauna mermer dekorasyonları olmak üzere birçok mermer işçiliği imalatı ve montajını yapabilmekteyiz.

Alınan işin süreci ve kalitesinden ödün vermeden profesyonelce işleriniz noksansız şekilde teslim edilir.

Mermerin sağlıklı ve uzun ömürlü olabilmesi yapılan derzin ve işin Gönyeli olmasına da bağlıdır. İşçiliğin kaliteli ve titiz işlenmesi bu açıdan çok önemli unsurdur.
mermerin kesimleri, işçiliği, köşelerin iyi kapatılması ve Gönyeli çalışılması mermer işleme konusundaki tecrübeye bağlı olmakla beraber işin sağlığı açısından çok önemlidir.

Uzuner inşaat profesyonel iş anlayışı ve pratik iş altyapısı ile tüm mermer işleriniz için en doğru adrestir.

Dekoratif mermer taahhüt ve komple bina ve yapılarınızın, mutfak tezgahlarınızın mermer ve komple işyeri ve ev yenileme tadilat işleri için en doğru adrestesiniz.

Yılların verdiği tecrübe ile mermer tezgah ve basamak konusunda dekoratif amaçlı mermer işçiliği imalat ve montaj yarına kendi bünyemizde profesyonel ekibimizle en kısa sürede ve en estetik şekilde teslim edebiliyoruz.

Kendi bünyemizde ana iş kollarımızın olan mermer sizlere proje sel bazda veya daha ufak projelerinizde danışmanlık yapacaktır.

Günümüz şartlarından etkilenmeden kendi imalatını ve kendi montajına kendi ekibi ile birebir yapan ve aynı zamanda keşif çalışmalarını sahada derleyip toplayan iş sırasına göre hareket eden imalat ve montaj sürecini en iyi ve hızlı şekilde gerçekleştirebilen bir yapımız var.

Böyle profesyonel bir yapıda mermer işlerinizin daha ekonomik sağlam ve estetik olabilmesi için bizden keşif talep ediniz.

Tüm mermer işleriniz için 0555 554 51 28 telefondan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Beraber çalışmak dileği ile

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın