Dekorasyon Yenileme

Salon Yenileme Tadilat

Salon ve oturma odası yenileme ve tadilat

Her konutun en çok vakit geçirilen alanı olarak ta ifade edebiliriz. Salon ve oturma odaları bir çoğumuzun yemek, sohbet, tv ve misafir ağırlanan alanların yoğun olarak bulunduğumuz yerlerdir.

Her açıdan zamanımızı geçirdiğimiz bu alanların da dekoru ve yaşanabilirliği oldukça önem arz eder. UZUNER inşaat olarak bir çok referans ve görselde de paylaştığımız görsellerde yapılan konutların konumları farklı olsada yapılan işlemler genelde kırım, alçı sıva, saten, dekoratif boya, kartonpiyer, spot aydınlatma, niş, tv ünitesi, doğal taş uygulamaları, alçı göbek, parke, doğalgaz tesisatı, elektrik gibi bir çok gereksinim ve ihtiyaca görede işleride beraberinde yaptık.

Her tadilatın ruhu ve yaşam tarzlarının farklılığından dolayı çok benzer olmayan uygulamaları da yapmış oluyoruz.

Bazen niş uygulamasını ışıklı yaparken diğer yandan doğal taş uygulaması yada spot uygulamasının daha farklı işlenmesi gibi bir çok farklılıklarla karşılaşarak işimizi yaptık.

İç dekorasyonun ve beraberinde talep edilen tüm işlemlerin bir çoğunu kendi kapasitemize bağlı olarak teslim etmişizdir.

İş gücünden ziyade beyin ve pratik iş anlayışının ön planda olması daha doğru bir karar olarak daima bizleri teknik açıdan yeterli olmaya zorlamıştır.

Teknik açıdan mümkün olmayan bir çok detayın aslında tecrübe ile aşılabileceğini ve imkansızın yerini estetik ve sağlamlığa bıraktığını çok kez yaşadık.

Salon yenileme ve salon tadilatları konusunda hayallerinizi sınırlandırmadan bütçenize göre evinizi şekillendirmek ve yaşadığınız alanları daha kaliteli hale getirmek bizim işimiz.

Uzuner inşaat olarak insan vaktinin geçirdiği alanları baştan tasarlayıp daha keyifli yaşanır hale getirmek bizim başlıca işimizdir.

Evinizde değişikliğe karar verdiğiniz andan itibaren bizlere ulaşarak sonrasında karar verirseniz isabetli bir karar olur.

Beraber çalışmak dileği ile.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın