Salon Yenileme Tadilat

Salon ve oturma odası yenileme ve tadilat

Salon Yenileme Tadilat, Her konutun en çok vakit geçirilen alanı olarak ta ifade edebiliriz.

Salon ve oturma odaları bir çoğumuzun yemek, sohbet, tv ve misafir ağırlanan alanların yoğun olarak bulunduğumuz yerlerdir.

Salon Yenileme Tadilat, UZUNER inşaat olarak bir çok referans ve görselde de paylaştığımız görsellerde yapılan işler farklıdır.

Genelde kırım, alçı sıva, saten, dekoratif boya, kartonpiyer,spot aydınlatma, niş, tv ünitesi, doğal taş uygulamaları, alçı göbek, parke iş kalemleri.

doğalgaz tesisatı, elektrik gibi bir çok gereksinim ve ihtiyaca göre de işleri de beraberinde yaptık.

Her tadilatın ruhu ve yaşam tarzlarının farklılığından dolayı çok benzer olmayan uygulamaları da yapmış oluyoruz.

Bazen niş uygulamasını ışıklı yaparken diğer yandan doğal taş uygulaması yada spot uygulamasının daha farklı işlenmesi gibi bir çok farklılıklarla karşılaşarak işimizi yaptık.

İç dekorasyonun ve beraberinde talep edilen tüm işlemlerin bir çoğunu kendi kapasitemize bağlı olarak teslim etmişizdir.

İş gücünden ziyade beyin ve pratik iş anlayışının ön planda olması daha doğru bir karar olarak daima bizleri teknik açıdan yeterli olmaya zorlamıştır.

Teknik açıdan mümkün olmayan bir çok detayın aslında tecrübe ile aşılabileceğini ve imkansızın yerini estetik ve sağlamlığa bıraktığını çok kez yaşadık.

Salon yenileme ve salon tadilatları konusunda hayallerinizi sınırlandırmadan bütçenize göre evinizi şekillendirmek bizim işimiz.

Uzuner inşaat olarak insan vaktinin geçirdiği alanları baştan tasarlayıp daha keyifli yaşanır hale getirmek bizim başlıca işimizdir.

Evinizde değişikliğe karar verdiğiniz andan itibaren bizlere ulaşarak sonrasında karar verirseniz isabetli bir karar olur.

Salonlar yaşam alanlarımızda çok önemli alanları oluşturuyor. Yıkım, yapım ve değişimin en renkli ve önem verilen alanlardır.

Tv ünitesi yapımından, kutu ışıklandırmaya ve tavan spot imalatlarından alçı duvarlara kadar bir çok işin beraber yapıldığı yerlerdir.

Uzuner inşaat salonlarınızdaki zerafet ve aklınızdaki tasarıyı gerçek anlamda ortaya koyabilecek yeteneğe sahip firmadır.

Salon Yenileme Tadilat konusunda en iyilerler çalışın

Kocaeli’de salon tadilatı konusunda en iyiyi sizlere sunabiliriz, aklınızdaki salonun özelliği ne olursa olsun bizimle mutlaka irtibata geçmeden karar vermeyin.

Her işyeri yada ev tadilatında salonlar en çok vakit geçirilen alanlardır ve bu tür alanlar profesyonelce tasarlanıp tadilatılarının yapılması gerekmektedir.

Beraber çalışmak dileği ile.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu