Dekorasyon Yenileme

Salon yenileme

Salon büyütme ve iç tadilat

Her detayını ele aldığımız tadilat ve dekorasyon iş kalemlerinde karşımıza salon yenileme, mutfak yenileme, banyo yenileme, asma tavan, ışıklı kartonpiyer, dublex merdiven yapım, komple ev yenileme gibi bir çok farklı işin tek çatı altında yada sadece o alana ait taleplerle geldiğini görüyoruz.

Tadilatta ekonominin önemi ve eldeki maddi güce dayalı taleplerin daha fazla olduğu bir sektördür. En iyi çözümleri sunmaya çalıştığımız iş gücümüzü müşterinin daha iyi yaşaması için sunduğumuzu bilin.

Bu referans görselinde salon balkonunun odaya az mesafede ilave edilerek petek borularının yerlerini değiştirdik ayrıca cam ve kapı kayıtlarını komple çıkardık yerine sürgülü pvc kapı imalat ve montajını uyguladık.

parke modelininde aynısını bularak son işlemlere gelmeden önce petek borularının üzerini kapatarak düzleştirdik.

Balkon seramik işlemleri yapıldıktan sonra parkeler monte edilerek temizlik boya ve son temizliğimiz ile işi teslim etmiş olduk.

Tadilat aşamasında pencere ebatları büyük olduğundan bina arkasından çekerek montaj alanına iple çekildi. Tüm salon tadilat işlemlerimiz 9 satte sona erdi.

Her çalışma sahasında farklılık gösteren bir çok faktör var, bazen malzeme temininde iş sahasına alanların dar olması.

Yada kırım sonrası hafriyatların kapladığı yer, teçhizatların alanının olmaması, malzeme stoğu yapılacak yerin yetersiz olması, iskele alanının yetersiz olması gibi bir çok zorlayıcı etkenler olmaktadır.

Tüm bu zorlukları iyi bir iş programı ile daha zahmetsiz hale getirerek iş programını enerjiye çevirmek içi n elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Tadilat ve iç dekorasyon talebinize göre ev yenileme ve restorasyon çalışma talepleriniz için hizmet vermekten onur duyacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Bizi Arayın