1.sınıf c30 ve c25 beton kullarak inşaa ettiğimiz inşaatın ruhsatlama işlemleri dahil topraktan şu anki haline gelmiştir.

İnşaat büyüklüğüne göre ekip ayarlamak inşaatın gereksinimlerini karşılayacak tüm detayları en baştan ve sona kadar programlayarak tüm detayları müşteriler için ekonomik ve konforlu çözümlerle sunabilen bir yapıya sahibiz.

Anahtar teslimi İnşaat ya da tadilat konusunda uzun yıllardır birçok referansa sahip olan uzuner inşaat tadilat yenileme ve temelden çatıya anahtar teslimi İnşaat konusunda uzmanlaşmıştır.

konut projelendirme taahhüt işi

Sadece anahtar teslimi İnşaat işlerinde değil endüstriyel çatı, endüstriyel fabrikaların tamiratları, ofis tadilatı, duvar bölme, alçıpan bölme, kaba sıva, alçı sıva, ışıklı kartonpiyer, niş alçı göbek, veranda, ışıklı ahşap süpürgelik, seramik ve düşünebileceğiniz tüm tadilat ve yenileme işlerinde de taahhüt hizmeti vermekteyiz.

2017 yılı sonunda İnşaat sektörüne tam anlamıyla giren uzuner İnşaat müteahhitlik alanında çok sayıda referansa sahip olarak sektörde önemli bir yol kat etmiştir.

Müşterilerin isteklerine inşaat ve tadilat konusundaki taleplerine en iyi şekilde detaylı yaklaşarak hizmet vermeyi misyonu haline getirmiş firmamız detaycı iş prensipleri ile en iyi çözümleri sunmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Çözümsel anlamda bir yapının olması gereken minimum ihtiyaçları ile müşterinin talepleri arasında en iyi çözümü bularak temelden çatıya inşaat ve tadilatlar konusundaki fikirlerimiz ile müşterilerin beğenisini kazandık.

İnşaat konusunda birçok pratik ve özverili çalışmamız sayesinde irili ufaklı her projeyi teslim ederek sektörde önemli bir yere sahibiz.

Kocaeli ve diğer birçok ilde almış olduğumuz inşaat taahhüt işlerinde kaba ve ince inşaat işleri olmak üzere uzmanlık ve profesyonelliğimiz ile her işte katkıda bulunarak daha iş görür potansiyele gelmiş bulunmaktayız.

konut projelendirme taahhüt işi

Günümüzde inşaat sektörü ve tadilat yenileme anlamında malzeme ve zaman perspektifini göz önünde bulundurarak alınan ufak ya da büyük her projenin zaman karşılığı maliyet olduğunu bilmekteyiz. Bu anlamda işe göre ekip ve teçhizat konusunda iki adım ileriyi görecek şekilde hareket ederek konusunda en iyi sonuca müşteriyi ulaştırarak işi sonuçlandırırız.
2022 yılı başına başladığımız ve resimlerde gördünüz Bu proje anahtar teslimi temelden çatıya İnşaat şeklinde alınan bir taahhüt detayıdır.

Ayrıca yapılan bu işin haricinde beton dahil ön sundurma ortalama 20 metrekare ilave yapılmıştır.
Yapının arka kısmında imalatımız olan 30 metrekareyi kaplayacak şekilde ahşap sundurma yapılarak cam balkonla kapatılacaktır.

İlave olarak 3 metre genişliğinde 6 metre derinliğinde zemini betonla ve çevresi tuğla ile örülerek yapılan bir garajımız mevcuttur.

Garaj, zemini Beton, ön sundurma ve arkadaki veranda imalatını yaptıktan sonra en üst beton çatı saçağını da 45 santim uzatarak estetik ve görünümü aynı zamanda izolasyonu sağlamış olduk.

İçeride seramik işçiliğinde kullanmış olduğumuz takozlar ve lazer seviyesi ile döşemiş olduğumuz seramiğin ayrıca iç kısımda yapılan ışıklı kartonpiyer yapının imalatlarında birebir yaparak iç kısımdaki ışıklandırmayı en iyi şekilde yansıtmayı hedefledik.

Antrasit PVC ve küpeşte ve ayrıca sövelerin renklerini bu şekilde ayarladık gövde rengimiz biraz açık renkli olup veranda ve ahşap kısımlarını koyu meşe koruma verniği ile boyayarak bu villa projemizi bir noktaya getirdik.

konut projelendirme taahhüt işi

Kanal bağlantımızı en iyi şekilde logarla gerekli mailler verilerek montajını yaptıktan sonra çevre düzenlemeye hazır hale getirdik.

İç kısımda ahşap merdiven uygulamamıza ilave olarak ahşap korkuluk ve merdiven sağlığının üzerine ışıklı kartonpiyer ilavesi yaparak ve merdiven başlangıcında giriş kısmında asma tavan uygulaması ile aydınlatma ve estetiği yapıya yakışır şekilde planlayarak programladık ve sonuçlandırdık.

Yapının kullanım açısından daha verimli, daha sıcak görünümlü ve kullanışlı olabilmesi açısından yerden ısıtma sistemini uyguladık.

Petek bakımı ve petek maliyetlerini yerden ısıtmaya ilave ederek yapmış olduk, ayrıca çatımıza ahşap karkas değil eğimler dahil tabliye yerine beton çatı olarak uyguladık.

Beton çatının altında table yerine asma tavan uygulaması yaparak ışıklandırmayı en iyi şekilde istediğimiz noktaya koymayı hedefledik ve yaptık.

Görmüş olduğunuz bu projede temelden çatıya anahtar teslimi İnşaat projemizin temelini arazi şartlarına göre mütemadi olarak tasarladık, bunun yanı sıra temeli c30 beton ile yalıtıma gereksinim duymaksızın en iyi şekilde yüksekliğini de ayarlayarak mantolama seviyesini içeriye nem ve hava sirkülasyonunu kapatması amaçlı yalıtımı yapmış olduk.

Toprak ile temel seviyesinin üzerine atmış olduğumuz 10 santimlik plakaj betonun üzerine yaklaşık 10 santimlik de ısı yalıtım üzeri şap atarak yaşam alanı tabanı ile toprak arasındaki mesafeyi en iyi şekilde koruduk.

Bu şekilde yaşam alanındaki hava kalitesi ısı kaybı gibi sorunları da test ederek çözmüş olduk.

konut projelendirme taahhüt işi

Bir inşaatın programlanması ve icraatı arasında teknik olarak pratik yeteneğine sahip olan uzuner İnşaat profesyonel İnşaat danışmanlığı ve taahhüt işlerinde her zaman yanınızda olmaktan onur duyar.

Edilniş olduğumuz tecrübeleri, talep etmiş olduğunuz taahhüt işlerinizde en iyi ve ekonomik olarak uygulayabiliriz.

inşaat yada tadilatınıza karar vermeden önce bize mutlaka info@uzunerinsaat.com ya da 0555 554 51 28 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beraber çalışmak dileği ile