BİZ KİMİZ

Anahtar teslimi inşaat

Uzuner inşaat Komple ev yenileme, ev dekorasyonu, işyeri ofis yenileme, mantolama, ısı yalıtım, çit sistemleri, kaba inşaat, alçı dekorasyon, peyzaj bahçe düzenleme. Çatı yapımı ve tamiri, temelden çatıya inşaat, dekoratif taş uygulamaları ve inşaat taahhüt işleri konusunda uzman bir firmadır. Anahtar teslimi inşaat tadilat işleri konusunda profesyonel iş anlayışı ile ev yada ofis gibi yaşam alanlarınızın estetik ve yapılacak tüm işleriniz. Uzuner inşaat taleplerinizi yılların verdiği bilgi birikimi ile teslim eder. Taş ev yapımı ve çelik konstrüksiyon alanında kendi imalat atölyelerinde harmanlamış olduğu iş gücünü piyasaya tecrübe ve geri dönüşümlü yapılar Sunar.

Uzuner inşaat Anahtar teslimi inşaat işleri yapar

iç dış dekorasyon, Çelik ahşap çatı sundurmaları, Çelik ahşap verandalar, kış bahçesi yapımı, çelik çatı kaplama, ahşap çatı kapama. Çelikten çatı sundurmaları, teras çatı kapama, çatı büyütme, balkon büyütme ve benzeri tadilat işleri. yenileme konusundaki referansları ile ciddi işler yapmış olan uzuner inşaat banyo yenileme, banyo tadilatı, mutfak yenileme. mutfak tadilatı konularında İmalat ve montaj yeteneğine sahiptir. Kocaelide inşaat firması görevini ve misyonunu noksansız yerine getiren ve altyapısıyla her noktada çözüm sağlayabilme yeteneğine sahip bir firmadır. Uzuner iç dış yapı dekorasyon geçmiş referanslarına baktığınızda birçok sayıda çelik konstrüksiyon, çatı yapımı, peyzaj çalışmaları. Dekoratif taş uygulamaları, iç dış boya, dekorasyon işlerine ait bütün işlemler çelik konstrüksiyon ile ilgili çelik imalatı uygulamaları. Taş ev yapımı, taş Dekorasyon, duvar yapımı, beton çit yapımı, panel çit uygulamaları. çit duvar imalatı ve Temel’den çatıya inşaat işleri yapan firmamız sizlere her konuda cevap verebilecek yeteneğe sahiptir. Ev tadilatı konusunda birçok alanda alçı dekorasyon, duvar yıkım, oda büyütme, balkon büyütme, seramik işleri, dekoratif boya. Ev ofis tadilatları, tavan kaplamaları, dış cephe iç cephe boya, saten alçı, gizli ışık uygulamaları, kartonpiyer imalatları. Birçok dekorasyon gereksinimlerini noksansız yerine getirebilecek imalat ve uygulama alanında uzman bir firmadır.

Ev işyeri yenileme tadilat

iç dış boya dekorasyon, saten alçı ve komple alçı işleri ile ilgili de yüzlerce referansa sahiptir. Kocaeli’de dekoratif boya veya profesyonel alçı sıva işleri ve dekoratif taş uygulamaları konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla bir bütün halinde mükemmel işler çıkarıyoruz. Uzuner inşaat aynı zamanda kocaelide Söve imalat atölyesi ile iç dekorasyonda gereksinim duyulabilecek bütün materyalleri kendi bünyesinde imal ederek uygulayabiliyor. Kadrosu ile kaliteli işlere imza atan firmamız taahhüt işlerine cevap verebilecek beyin ve iş gücüne de sahip. Kocaelide inşaat firması olarak hizmet veren aynı zamanda izmit merkezde bir inşaat tadilat firması olması özelliğine sahiptir. Kocaelide çatı yapımı veya Kocaeli genelinde çatı tamiratı konusunda ve çatı izolasyonu konusunda da birçok alanda hizmet veren ve çatı konusunda uzmanlaşmıştır. uzuner İnşaat’ın bilgi ve birikimleri ve tecrübeleri konusunda çok sayıda referans ve yeteneğe sahip olduğunu söylememiz gerekir. Temelden çatıya anahtar teslimi inşaat ve tadilat konusunda profesyonel çözümleri düşük maliyetlerle müşterilerine avantaj olarak dönüşümünü sağlamaktadır. Uzuner inşaat, temelden çatıya inşaat işleriniz için danışmanlıkta yapmaktadır.

En iyi web çözümleri için bize mutlaka ulaşın

KABA İNCE İNŞAAT İŞLERİ

Temelden çatıya kaba ince inşaat işleri ve inşaat danışmanlık hizmeti

TAŞ EV YAPIMI

Hayal edin ve istediğiniz taş ev projesini gerçeğe dönüştürelim

İNŞAAT DANIŞMANLIK

En sorunsuz ve müşteriyi kollayan sözleşme alt yapımızla size kalan sadece arkanıza yaslanmak

AKTİF İNŞAAT YAPISI

Süreklilik anlayışı ile kesintisiz iş anlayışı, prensipli işleyiş ve en titiz uygulamalara sahip olun

BUNGALOV EV YAPIMI

Dağ evi, hobby yaşam alanı ve keyif merkezi olarakta adlandırdığımız bu yapıları bir telefonla projelendirir ve sizler için kurarız

İÇ DEKORASYON ADINA NE VARSA!

Tüm dekorasyon ve yenileme hizmetlerini bir elden almanın avantajını yaşayın, sorun yaşamayın.

  • Anahtar teslimi inşaat
  • Anahtar teslimi dekorasyon
  • İnşaat taahhüt
  • Kaba ve ince inşaat
TOP