Havuz yapımı deneyimli bir ekip tarafından yapılmalıdır. Havuz alanında uzman bir kişi tarafından imal edilmekte ve kullanıcıyı memnun etmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

UZUNER İnşaat, önde gelen müşteri odaklı, en son teknolojiye sahip üretim şirketidir. Havuz işleri açık açık havuzlar ve kapalı havuzlar olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanmıştır.

yüzme havuz hapım

Havuz yapım malzemelerinin kalitesi, kullanışlı bir havuz yapımında kilit faktörlerden biridir. İklim koşulları göz önünde bulundurularak inşa edilen havuz, dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır.

Uluslararası kalite standartlarında ürettiğimiz havuzlarla UZUNER İnşaat, müşterilerimiz tarafından büyük beğeni topluyor. Bir yüzme havuzunun inşası çok özel bir süreçtir.

Yüzme havuzu yapım sürecinde kalite sorunları en önemli konu olarak görünmektedir. Uluslararası kalite standartlarına uygun havuz inşaatları.

havuz imalatının tüm özelliklerine odaklanıyor ve müşterilerimize sunuyoruz.

Yüzme havuzu inşaatı alanında, yüzme havuzu filtrasyon sistemlerinden yüzme havuzu dezenfeksiyon sistemlerine kadar geniş bir faaliyet yelpazemiz bulunmaktadır.

Havuz Yapımında Önemli Unsurlar Nelerdir?

Havuz yapımında bazı önemli unsurlar vardır. Üzerinde dikkatle ve özenle durulması gerekenler mevcuttur. Öncelikle onları incelemekte fayda var. Havuz yapımı esnasında önemsenecek unsurlar nelerdir?

  • Havuz betonarme çatlaklarının giderilmesi
  • Havuz İçi İzolasyonu
  • Havuz cam mozaik kaplaması
  • Havuz mekanik tesisatları

Havuz yapımı inşasında potansiyel olarak tehlikeli durumlardan kaçınmalısınız.

Çocuğunuz bir yetişkinle birlikte havuza gireceği için çocuğunuzun yaralanmasını önlemek için plan yapmalısınız. Gerekli havuz izolasyon adımlarını gerçekleştirmelisiniz. Cam mozaik kaplamayı tamamlamanız gerekiyor.

Havuz için gerekli mekanik sistem ayarlanmalıdır. Tüm bu önemli noktalar tamamlandığında havuz inşaatı tamamlanmış olur.

UZUNER İnşaat İle Havuz Yapımı

UZUNER İnşaat çeşitli yüzme havuzları tasarlayarak hizmetinize sunar. Firmamız, ihtiyacınız olan havuzları tasarlar. Bu süreçte işine hakim profesyonel kadrosu ile çalışır.

Kaliteli, konforlu ve güvenli yüzme havuzu yapılarımız müşterilerimiz tarafından çok beğeniliyor ve onlara büyük özen gösteriyoruz.

UZUNER İnşaat, yüksek kaliteli havuz seramikleri kullanarak çok şık bir havuz yapmanızı sağlar.

Yüzme havuzlarının yapımında ve üst kısmında taşma kanallı dengeleme tankları ile yapılan yüzme havuzlarının tasarımında tecrübemiz bulunmaktadır.

yüzme havuz hapım

Havuz inşaat alanı küçük bir alana sahipse bu alanlarda skimmerli sistemi adı verilen başka bir sistem uyguluyoruz.

Yüzme havuzu yapımında kullanılan en son sistemleri uygulama imkanı ile dengeleme tankları ve taşma kanallarına ihtiyaç duyulmayan alanlara skimmer sistemleri uyguluyoruz.

Yüzme havuzları, dekoratif havuz yapımı, termal havuz yapımı, prefabrik yüzme havuzları ve daha fazlası özel olarak tasarlanır ve yapılır. Firmamız her zaman kaliteli yüzme havuzlarının yapılmasına yardımcı olur.

Aynı zamanda havuz yapım maliyeti hakkında da firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Havuz Fiyatlandırması

Havuz kurulum maliyetini etkileyen faktörler arasında havuzun büyüklüğü, havuzun derinliği, havuzun yapıldığı yerin iklim koşulları ve havuzun fiziki durumu gibi çeşitli hususlar yer almaktadır.

Bir yüzme havuzunu transfer etmenin maliyeti ayrıca değerlendirilmelidir. Aynı zamanda havuzun estetiğini desteklemek isteyen havuz aksesuarları da fiyatı etkileyen faktörlerden biridir.

Son yıllarda özel yüzme havuzu inşaatına yönelik artan talep, kesinlikle yüzme havuzu inşaatı fiyatını etkilemiştir. Havuz fiyatları bu koşullara göre değişiklik gösterebilir.

Havuz fiyatları hakkında detaylı bilgi için UZUNER İnşaat ile iletişime geçin.

Havuz imalatı iş ve işleyişinde profesyonel ekiplerini kullanan firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Havuz projelendirme sırasında tüm özeni gösteren firmamız UZUNER misyonları doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Sadece havuz sistemleri değil İnşaat ve tadilat işleri alanında hizmet göstermekteyiz. İnşaatın her aşamasında anahtar teslim projelerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Neler yaptığımızı öğrenmek için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.