iç dekorasyon alanında Kocaeli ve diğer illerde birçok referansa sahip olan Uzuner İnşaat ve taahhüt a’dan z’ye bütün tadilat ve İnşaat işlerinizi Temelden çatıya istediğiniz standartlarda teslim eder.

Kocaelide ev dekorasyonu ve tadilatı konusunda uzmanlaşan ekipler ile birçok referansı noksansız ve müşteri memnuniyeti ile teslim eden firmamız, iç dekorasyon konusunda bütün yeteneklere sahip ve uzman profesyonel ekibiyle hizmet hazırdır.

Alçı sıva ve dekorasyon konusunda Taş Dekorasyonsaten alçıdekoratif boyadekoratif taş uygulamalarıbölme Duvarveranda yapımıgizli ışıkkartonpiyerstropiyer gibi bütün uygulamalar.

Estetik ve sorunsuz bir şekilde kullanımınıza ve beğeninize SUNARIZ.

Banyo yenilemebanyo tadilatı, mutfak yenileme gibi bir yapının yaşam alanının içerisinde yenilenmesi gereken bütün alanların dekorasyon adına ve işlevselliğini ve kolay kullanılabilirliğini arttırmak adına elimizden gelenin en iyi olanını yerine getiririz. Ev veya ofis içindeki alanları yaşanabilir hale getirmek için elimizden geldiğince Titiz çalışır ve şimdi teslim ederiz.

iç dekorasyon alanında birçok iş kategorisine dekorasyon anlamında müdahale edebilmek yılların verdiği tecrübeyle mümkündür.

Bizde bu anlamda bütün çalışmalarımızı tecrübemiz dahilinde yapmaya kendi bünyemizde birebir uygulamaya Özen gösteririz.

Eski yapıların yenilenmesi, eski kapıların sökülmesi, şap, yerden ısıtma sistemi, kalorifer sistemleri, özel ölçülerde PVC Fransız kapı ve camlar, kartonpiyerler, RGB ışıklandırma sistemleri.

kocaeli izmit yada başka konumda olmanız size hizmet vermemizi etkilemez. Karar vermeden önce bize ulaşın.

iç dekorasyon konusunda uzman

Duvar bölmeduvar yıkımı ve mimari de daha kullanışlı alanlar yaratabilmek konusunda uzman olan Uzuner İnşaat aynı zamanda dekorasyon işleriniz için Özgün Mobilya tasarımları ile daha estetik kullanışlı alanlar tahsis eder.

İç mekanlarınızın dekoratif boyaları aynı zamanda yaşanabilir estetik alanların oluşumu konusunda iç mekan doğal taş uygulamaları da yapmaktayız.

Doğal taş uygulamaları nın birçok örneğini web tasarım çalışmamızda görebilirsiniz.

Alçı sıva ile eski sıva üzerindeki kötü görüntüyü yok ederek aynı zamanda yalıtımını da yaparak daire ve Ofisinizdeki yaşam alanlarında daha sağlıklı ve Ferah alan oluşumları sayesinde yaşamanızı sağlarız.

Bütün ıslak alanların seramik ve fayans işleri ile ilgili Titiz çalışmalarımız sayesinde aynı zamanda doğal taş uygulamaları ile mekanlarınızda daha sağlam ve estetik bir görünüme sahip olursunuz.

iç dekorasyonkonusunda mantolamabahçe peyzaj düzenlemekış bahçesibahçe Yolları yapımıdoğal taştan bahçe  kaldırımlarısüs havuzlarıçiçeklendirme gibi peyzaj çalışmaları ile yaşanabilir bahçelerinizde inşa edebiliriz.

Yapınızın iç dekorasyonunda değişik desenlerde estetik görünümü ve sağlam bir yalıtımı sahip olmanız birebir sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecektir.

PVC kapı pencere imalatlarınızın ısıcam uygulaması kısmi kompozit uygulamaları ve doğal taşlarla yapılan bahçe peyzaj düzenlemenizi dekoratif anlamda sağlam yaşanabilir Ferah ortamlarla size sunabiliriz.

Veranda yapımı ve çatı kapama işyerimiz gibi aynı zamanda ferforje imalatı gibi balkon kenarlarının ve cam kenarlarının Emniyet ve sağlamlık açısından da yeterlilik gösterebileceği imalat uygulamalarını da yapabiliriz.

Hazır mutfağınızın yenilenmesi, komple mutfak tadilatı gibi tadilat gerektiren alanlarınızda özel Mobilya imalatı yaparak Mutfaktaki alanlarınızı daha yaşanabilir duruma getirebiliriz.

Aynı zamanda Park ve doğalgaz su tesisatı gibi özel ilgi gerektiren ve önem arz eden konularda da profesyonel ekibimiz her zaman sizlere en iyi hizmet vermekten Onur duyar.

iç dekorasyon konusunda ve komple tadilat işlerinizde bir telefon kadar yakınız 0262 606 07 7