İnşaat sektöründe kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde taahhüt ettiği bitirdiği ve halen devam eden yatırımlarıyla başarısını kanıtlamış bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Teknoloji ve insan gücünü modern sağlam ve güvenilir yapıların inşasında daima yüksek standartlara hedefleyen yaklaşımımız da hem Türkiye’de inşaat sektöründeki sınırları zorluyoruz.

Uluslararası standartlara uygun teknolojik ve idari altyapımız alanında uzman teknik ve idari personelimiz sahip olduğumuz güçlü makine betonda ulusal ve uluslararası bankalar nezdinde güçlü bir teminat yapısına sahip olan şirketimiz yatırımcılara güven veriyor.

Ülkenin kalkınmasında mihenk taşı olan birçok karar olan köprü endüstriyel tesis sulama kanalı projesi başarıyla gerçekleştirerek inşaat sektöründeki lider pozisyonunuz da yetinmeyip çalışmalarımızı dünya çapında tercih edilen başarılı ve güvenilir bir markaya dönüşmenin gururuyla yolumuza devam ediyoruz.

 

İnşaatımız çevre ve iş güvenliği açısından uygun mu?

Sahip olduğumuz uzmanlık alanıyla büyük çaplı altyapı ve üstyapı projeleri başarıyla sonuçlandırılmasına öncülük ediyoruz.

çevre ve iş güvenliğini taviz verilemez bir unsur olarak görmekteyiz yürüttüğümüz projelerdeki bütün faaliyetlerde uluslararası standartların sürekli takip ediyoruz.

Bir önem taşıdığı uluslararası standartların üzerinde çalışma detaylarının çokça kez kontrol edilmesiyle oluşan güvenliği iş teslimi konusundaki uzman personellerimizin profesyonel tavrıdır.

İş kalite standartlarımızı Uluslararası ölçü değerlerinde müşteri ihtiyaçlarına göre çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Doğaya ve insanlara karşı duyduğumuz ekolojik sisteme zarar vermeyen ürünlerimiz ile inşa etmekteyiz.

Yüksek kalitemiz siz değerli müşterimiz ile paylaşmak yüceltmek değerlerimiz arasındadır teknolojiyi tam yerinde ve etkin şekilde kullanarak verimli bir inşa süreci birincil hedefimizdir.

İnşaatımızda ki prensiplerimiz nelerdir?

Yaptığımız projeler de yatırım bütçesini açmadan ve kaliteden ödün vermeden bütün taahhütleri tam ve zamanında yerine getirmeyi en temel olarak belirleyen bir kuruluşuz.

Kurulduğumuz günden bu yana çağın şartlarına uygun bir şekilde geliştirip güncellerken Çağdaş vermeden ilk günün heyecanı ve yılların birikimiyle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz.

Sadece binalar ve mekanları inşa etmek değil güven ve huzuru inşa etmek etmek bir numaralı tercihimizdir.

Koyduğumuz her tuğla yeni ve mutlu yaşamlara yol açsın diye işimizi en iyi şekilde yapmaktayız. İnşaat sektöründe güvenilir ve sağlam adımlar atmaktayız.

Ülkemize istihdam kazandırmak için kurumsal anlayışımız doğrultusunda üstlendiğimiz projelerde uzmanlığımızı pekiştirmekteyiz üstlendiğimiz her projeyi planlama ve tasarım her alanda büyüme potansiyelini başarmış bulunmaktayız.

 

Profesyonel kadromuz mimari ve mühendis çizimleri ile zamanında teslim yaparak anahtar teslim vizyonu ile tamamlayarak sektörde liderlik yapmaktayız.

Şirket faaliyetlerini karmaşık ve zorluk projeleri hayata geçirmeye başarmış olan şirketimiz çok amaçlı projeler de kendini göstermiştir.

Etkileyici ve sıra dışı projeler ile başarılı en yenilikçi projeler, en hızlı ve kaliteli projeleri hayata geçirerek bir numaralı inşaat firması olmuş bulunmaktayız.

Hangi Dış Ve İç Cephe Kaplamaları Bulunmaktadır?

Dış cephe kaplamalarında silikon cephe, kompozit cephe, seramik cephe kaplamalarında günümüz şartlarında daha çok tercih edilen kaplamaları tercih etmektedir.

İç dekorasyonda ise alçı sıva, seramik, boya, şap, tavan kaplama, akustik tavan gibi tüm inşaat dekorasyonu gibi ahşap kalemler mutfak, banyo, iç kapı, çelik kapı olarak hizmet vermekteyiz.

Prensiplerimizden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmekte, personel kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

Toplam proje yönetimi ile çözümlere imza atan sürekli büyüyüp gelişen bir zeka ve hayal gücü sanayi yapılarının çözüm ortağıdır.

Özellikle çatı ve cephe izolasyonu konusunda uzmanlaşarak elde tüm deneyim ve birikimlerini iş ortakları ve müşteri ile paylaşan dürüst ve şeffaf yönetim anlayışı ile fark yaratan çalışkan ve dinamik kadrosuyla içinde bulunduğu sektöre yol gösteren yön veren bir firmayız.

Hangi İnşaat Sistemlerini Kullanmaktayız?

Çatı ve cephe sistemleri, sandviç paneller soğuk oda sistemleri montajda işinin ehli projenin tesliminde ise sözünün eri bir inşaat firmasıyız.

Doğru malzeme kalite ve seri uygulama uygun fiyat politikası bu çatının altında sunacak ve ilk günkü azim kararlılık ve heyecanla işimizi doğru yapacağız.

Bugüne kadar standartlarımızı hep bir üst seviyeye taşımaya çalıştık. Sağlamlığı öncü ilke edinen bir şirketiz müşteri beklentilerini zamanında ve tam olarak dikkate alarak çevreye saygılı ve estetik binalar tasarlayarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede olacak şekilde işleri teslim ederiz.

​​​

​​​​​​Bugüne kadar konut sahibi yaptığımız müşterilerimize güler yüzlü görmek bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Kentsel dönüşüm hizmetleri mühendislik hizmetleri danışmanlık hizmetleri inşaat sektörü ülkemiz geleceğinin altyapısı hazırlayan bugünü ve yarını şekillendiren ekonomimize en önemli etkileyen güce sahip birçok sektörü hareket ettirecek lokomotif bir sektördür.

büyük ölçüde yerli sanayi ve istihdam yaratması açısından inşaat sektöründe bir numarayız. Başta imalat sanayi olmak üzere hemen her sektörle sıkı bir ilişki içerisindeyiz ekonominin en güçlü sektörlerinden olan inşaat firmamızı en üst seviyeye teknolojiyi yakından takip ederek çıkarmaktayız.

Kaliteden ödün verme yasal mevzuatlara uygun bir şekilde inşaat firmamıza çalıştırmaktayız. Standart sertifikalara sahip olarak bilgi birikimini eksiksiz olarak işimize yansıtmaktayız.

 

İş Teslimi Nasıl Yapılmaktadır?

İnşaat firmamız inşaat yaptırmak isteyen kişilerin projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır işverenin istekleri doğrultusunda ekonomik yapılar oluşturmaktadır.

Üretim etkin kaynak kullanımı işini hedefleyen süre ve maliyeti müşteri memnuniyetini yeter ön planda tutarak işvereni anahtar teslim olarak verildiği işi teslim etmektedir.

Firmamız teknik ve estetik yönden kalıcı yaşam alanları meydana getirerek ön planda insanımızı ve çevremize rahatlık ve konforu düşünerek hareket etmektedir.

projelendirme aşamasında müşterilerimiz ile birebir hayallerini gerçeğe dönüşüm sürecinde ilk adımlarını atıyoruz müşterilerimiz ile birebir aşama aşama çözümler projeler sunmaktayız bu projeleri müşterimizin isteğine göre teslim etmekteyiz.

 

Yaşam boyu konfor ve güveni sunan firmamız müşterilerinin talepleri doğrultusunda hayal ettiği yaşam alanlarını ve yapılarını kavuşturuyoruz bugün için huzurlu bir gelecek ve mekan oluşturuyoruz yapı ve dekorasyon çözümlerimizi uygun yaşam alanları ile tasarlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz bütün yüksek kalitede projelerde modern yaşam alanları sunuyoruz ve şehre değer katmak konumuzla hareket ediyoruz teknolojiyi yakından takip ederek güvenli yaşam alanları oluşturma misyonuyla geçmişten bugüne çalışmaktayız.

kurulduğumuz günden beri hedefler doğrultusunda ülkeye değer katarak inşaat sektöründe öncü firma olmak için durmadan çalışmaktayız.

İnşaat sektöründe müşterimizin beklentilerini en uygun çözümleri üretmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak sunulan hizmetleri fiyat dengesini gözetmek kalite politikamızdır.

 

Çalışanların Eğitimleri Nasıl Olmaktadır?

Her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz çalışanları sürekli eğitmek ve kalite konusunda hedeflerinin hassasiyetleri arttırmak için katılımlarını sağlıyoruz.

Çalışanlarımız desteğini ve üretkenliği ne güvenerek müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefliyoruz müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için etkin ve verimli bir biçimde çalışanlarımıza değer veriyoruz.

Bizim için yakaladığımız kaliteyi sürekli iyileştirmek için sürekli kontrol etmek gerekir her zaman daha iyisini yapabilmek için sürekli ölçmek ve iyileştirmek gereklidir çalışanlarımızın desteği ile bu konuda en iyi yerlerdeyiz.

Sürekli gelişme ve öğrenme amacı edinmiş kişisel gelişimi destekleyen teşvik eden bir ortam geliştiriyoruz kaliteden ödün vermeyen en iyi şekilde istekleri karşılama hedefimiz doğrultusunda performansımızı müşterilerimizle en iyi şekilde buluşturmayı sağlıyoruz.