İnşaat

İnşaat süreçleri temel’den çatıya bütün projeyi kapsayan bir tür sorumluluk yükümlülüğüdür.

Aldığımız tüm projelerde, projeden anahtar teslimi noktasına kadar profesyonellikle hareket kabiliyetini hiç kaybetmeden, her aşamada uzmanlaşmış bilgi birikimimiz ve çok sayıda yapmış olduğumuz iş pratikleri ile temel’den çatıya inşaat konusunda anahtar teslimi hizmet vermekteyiz.

Kaba inşaat, ince işçilikler ve teknik açıdan ilgi birikimi gerektiren inşaat konularında danışmanlık şemsiyesi altında birçok farklı inşaat kaleminin hizmetini sizlere sunabilecek yeteneğe sahibiz.

Projelendirme den ihtiyaca göre alan kullanımları, iç mimari de ki sonradan çıkabilecek olan aksaklıkları proje aşamasında giderilebilmesi, anlaşılır bir yaşam tarzını projeye fikren ve fiziki olarak işlevi, malzeme temini, personel ihtiyacı ve iş program aşamalarında aksamanın olmaması adına teknik açıdan ve piyasaya hakim bir altyapı ile alınan taahhüt işinin temel’den çatıya anahtar teslimi büyük şekilde sorunsuz vaziyette teslim edilebilmesi için profesyonel bir yardımcıya ihtiyacınız olacaktır.

İnşaat projelerinde duvar örme, kara sıva, kaba alçı, karışık alçı, saten, dekoratif boya, kartonpiyer, ışıklı kartonpiyer, spotlu kartonpiyer, alçı göbek, ışıklı alçı kartonpiyer, doğalgaz tesisatı, su tesisatı, elektrik tesisatı, iç dublex merdiven yapımı, PVC imalat montaj, veranda yapımı, çardak yapımı gibi detaylar, ayrıca  kaba inşaat alanında taş ev yapımı, taş ev projeleri, konut projeleri, bungalov ev yapımı, Bungalov ahşap ev yapımı, alçı dekorasyon işleri, komple temelden çatıya kaba ve ince işçilikler bu alanlara ait tüm inşaat işçilikleri gibi teknik açıdan yeterlilik sahibi olan firmamız sizlere her konuda yardımcı olmaktan onur duyacaktır.

Çatı yapımı konusunda ve çatı tamiri konusunda birçok referansa sahip olan firmamız web sitemizde gördüğünüz gibi çatı sundurma, teras kapatma, çelik çatı yapımı, ahşap çatı yapımı gibi birçok çatı çeşidi ile onlarca referansa sahiptir.

Seramik işçiliği konusunda büyük ebat seramik uygulama sistemi, tezgah arası seramik uygulamalarımız, yer ve duvar seramiği uygulama alanındaki teknik bilgilerimizden faydalanmanızı istiyoruz.

Kaba inşaat öncesi tesisat işleri, kaba inşaat sonrası vitrifiye montajları, kapsamlı elektrik projesi, elektrik tesisatları gibi birçok alanda önemli olan maddelerin birbirini etkilemeden sırasına göre iş sıralamasını etkilemeden işi sonuna kadar  profesyonelce getirebiliriz. Yeterli alt yapıya sahip olan firmamız her zaman göreve hazırdır.

Tuğla işçiliği, kaba sıva, dış mantolama ve çatı yapımı gibi inşaatta olmazsa olmaz birçok uygulama alanlarının inşaat kalıbı, soğuk demir işçiliği dahil tüm materyalleri ile tarafınıza iş gücü olarak uygulamamız için bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Temel’den çatıya alçı dekorasyon, iç dış boya gibi işlemlerde inşaat sonrası temizliğe kadar ve peyzaj alanlarının yapılışı bahçe düzenlemesi, ağaçlandırma, tretuvar oluşumu, Baskı Beton çalışmaları, garaj Baskı Beton çalışması, bahçe panel duvar ve bahçe beton duvar yapımı, bahçe kapısı girişi, bina kapısı girişi ,merdiven yapımı, tel çit uygulamaları gibi kaba anlamda birçok inşaat işlerinin yapılması ile ilgili tarafımıza talepte bulunmanız yeterli olacaktır.

Uzuner inşaat, temel’den çatıya inşaat ve anahtar teslimi tadilat konularında profesyonel bir firmadır.

profesyonelliğini yaptığı işler sayesinde elde etmiş olan firmamız, sizlere mükemmel bir danışmanlık hizmeti verecektir.
Şeffaf ve öz güvenli prensiplerimizle her metrekarede huzur ve güveni, yapılan işin estetik ve sağlamlığını mutlaka hissedeceksiniz.
İnşaat anahtar teslimine kadar temelden çatıya bütün iş sorumluluğumuz ve iş ahlakımız ile işe başlama ve bitiş tarihleri arasındaki malzeme kayıplarını, süreç kayıplarını ve maddi kayıplara maruz kaladan işin sonunu görmenizi sağlarız.

Komple ev tadilatları ve inşaat yapımı gibi proje amacı güden ve bu aşamalarda yeterli bir alt yapıya sahip firma aradığınızda birçok iş kalemini bir arada barındıran iş gücü  ve yeteneğine sahip firmamız sizler için inşaat danışmanlık hizmeti vermeye her an hazırdır.

Bağ evi yapımı, dağ evi, köy evi, taş ev yapımı, kat karşılığı inşaat yapımı, bungalov yapımı ticari konut projeleriniz, ticari işyeri projeniz, butik konut projeleriniz gibi tüm proje türleriniz için iş dağınıklığı,  Zaman kaybı ve maddi kayıp yaşamadan sağlam bir yol arkadaşına ihtiyacınız olacaktır.

Her türlü proje referansına ve teknik yapı, bilgi birikimine sahip olan firmamız birçok kalemde iş gücüne kontrol amaçlı hareket edebilme yeteneğine sahiptir.

Şantiye kurulumundan, anahtar teslim gününe kadar bütün çalışmayı bizzat yerinde takip ederek işin başından sonuna hiç bir kayba uğramazsınız.

İnşaat şirketleri arasında Kocaeli’de inşaat firmaları konumundaki inşaat firması olan Uzuner inşaat İzmit’te inşaat firması olarak hizmet vermektedir.
Birçok inşaat yeteneğine sahip firmamız web sitesindeki keşif talep forumları aracılığı ile talep etmiş olduğunuz keşif amaçlı ilk hareketten yola çıkarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyacaktır.

Yaşam alanlarını temsil eden iş alanları, insan hayatında her an etki sahibi olduğundan yapılan tüm yapıları bizim için insana verilen değerle eş anlam taşımaktadır.

Bu anlamda yapılan her inşaat işinin kaba inşaat ya da inşaat tadilat işlerinin mahiyeti ve önemi bizim için çok değerli bir konudur.
kat karşılığı ya da ANAHTAR TESLİMİ inşaat işleriniz bartır yada standart şekilde değerlendirilir.
Bartır şeklinde alçı işleri, elektrik işleri, tesisat işleriniz proje ofisimiz tarafından değerlendirilebilir.
Malzemeli ya da malzemesiz barter şeklinde alçı, elektrik, kaba inşaat, tesisat, çatı talepleriniz için bize form üzerinden mail yoldayız.

iletişim formu ya da keşif formu üzerinden yollayacağız mailleri yazı olarak yollayabileceğiniz gibi, dilerseniz info@uzunerinsaat.com adresine projelerinizi detaylı olarak gönderebilirsiniz.

Beraber çalışmak dileğiyle.

Başa dön tuşu
Bizi Arayın